clear

جشنواره جنگل های پاییزی پاییز 98

تور جنگل سی سنگان و دریاچه آویدر

نوع تور: تور های یک روزه
قیمت: 100,000 تومان
تاریخ حرکت: 22 آذر 1398
بازدید: 6009

جاذبه های مورد بازدید:

ساحل دریای خزر در کنار جنگل سی سنگان، منظره دریاچه زیبا و جنگل هیرکانی و سبزه زار شبنم خورده ، پیاده روی در جنگل های بکر و دیدنی و ...

 

چرا تماشای جنگل و دریا در یک قاب را به شما پیشنهاد می کنیم؟

  • ساحل و جنگل را درکنار هم خواهم دید در پارک جنگلی سی سنگان.
  • حال و هوای جنگل های شمال را که مهرانگیز و جادویی هست رو تجربه خواهم کرد.
  • منظره دریاچه زیبا و جنگل هیرکانی و سبزه زار شبنم خورده روحم را تازه می کند.

توضیحات تکمیلی برنامه

نوع تور : همگانی

منظور از تورهای همگانی

این نوع سفرها ترکیبی از انواع گوناگون سفرهای طبیعت گردی، فرهنگی و ماجراجویانه می باشد و به گونه ای طراحی شده تا اکثر افراد مختلف با رده های سنی و علایق متفاوت بتوانند در آن شرکت کرده و با جنبه های جدیدی از سفرهای گروهی آشنا شوند.گرچه شاید در نگاه نخست این گونه سفرها با سفرهایی که خانواده ها و اشخاص با خودروهای شخصی میروند تفاوتی نداشته باشد ولی باید گفت این گونه سفرهای ( به گفته خود مسافران ) دارای ویژگی هایی است که آنها را از سفرهای شخصی متمایز می کند. از جمله بودن و آشنایی با افراد جدید، دیدن جاهایی که معمولا به خاطر عجله در رسیدن به مقصد و یا رانندگی و خستگی به آنها توجهی نداشته اند و همچنین آگاهی از تاریخ و فرهنگ و چگونگی اقلیم یک منطقه توسط راهنما و...

شرایط شرکت کنندگان در این سفر

گروه های هدف

با توجه به هدف اصلی این گونه سفر ها مبنی بر ایجاد تنوع و روحیه ی سرزندگی در عموم مردم و آشنایی هرچه بیشتر آنها با سفرهای مسئولانه و آموزش و آگاه سازی در رابطه با گردشگری پایدار، تمامی خانواده ها و افراد علاقه مند به سفرهای گروهی، مخاطبان این سفرها می باشند .
در اینگونه سفرها معمولا بازدید از چند سایت طبیعی یا فرهنگی و یا تلفیقی از هردو گنجانده می شود. البته اینگونه برنامه ها نه سختی برنامه های طبیعت گردی را دارند و نه به میزان تورهای ویژه ی فرهنگی اطلاعات خاص تاریخی و فرهنگی ارائه می شود. بلکه سعی می گردد تا برنامه ای بینابین برای مسافران در نظر گرفته شود تا ضمن تحقق اهداف اولیه البرزمن مسافران نیز به حداکثر مطلوب خود دست یابند .

قوانین تورهای همگانی

قوانین کلی این تورها

1- در سفرهای همگانی البرز من محور سفر بر روی تغیرات جدید در روحیه ی مسافر است. یعنی در این سفرها سعی میشود مسافران خستگی جسمی و روحی ناشی از کار روزمره را از طریق ارتباط با افراد، قرار گرفتن در محیطی شاد و دوستانه، بازدید از اماکن جدید و تجربه ها ی نو از تن به در کنند .
2- سفرهای همگانی البرزمن مبتنی بر لذت حداکثری از خود سفر و تجربه های نو می باشد. بنابراین در اینگونه سفرها از لوکس گرایی و هتل نشینی صرف پرهیز شده و در عین حال سعی می شود تا بهترین امکانات موجود در مناطق برای رفاه مسافران در نظر گرفته شود .
3- بازدید از روستاها و جوامع محلی و اماکن جدیدی که شاید با وجود نزدیکی به محل زندگی افراد، تا کنون توجهی به آن نشده باشد ، از اهداف این گونه تورهاست .
انتظار می رود همسفران عزیز به موارد فوق توجه لازم را داشته باشند و با اگاهی لازم در این گونه سفرها شرکت نمایند.

مدت تور یک روزه
تاریخ و ساعت حرکت ساعت پنج صبح جمعه بیست و دوم آذر ماه و بازگشت ساعت بیست و سه
مبدا حرکت کرج - میدان شهید آجرلو (سپاه)
نوع وسیله نقلیه اتوبوس توریستی
وعده های غذایی یک وعده صبحانه - پذیرایی میان وعده
برنامه سفر
صبح از کرج حرکت را شروع می کنیم و در جاده چالوس صبحانه را نوش جان می کنیم. اولین توقف ما ساحل سی سنگان خواهد بود. بعد از کمی پیاده روی و دیدار با دریا  به سمت دریاچه آویدر حرکت خواهیم کرد و در جنگل کنار دریاچه پیاده روی خواهیم کرد. قبل از غروب آفتاب به سمت کرج حرکت می کنیم.
وسایل مورد نیاز
کارت شناسایی، یک وعده نهار سبک، لباس مناسب فصل، کفش مناسب پیاده روی، آب و لیوان شخصی و غیر یکبار مصرف، زیر انداز انفرادی و سایر لوازم فردی داخل کوله پشتی.
سایر توضیحات  

نکات مهم و قابل توجه:

1- مسیر با ماشین حدود 4 ساعت و نیم (با احتساب توقف ها)می باشد.
2-فصل اجرا: بهار و پاییز.
3- پیاده روی مجموعا بین 1 الی 1 ساعت و نیم در مسیری سبک می باشد.
4- این برنامه جزو تورهای سبک محسوب شده و هرفرد با هر نوع توانایی به  راحتی می تواند در این برنامه شرکت کند. 
5- در صورت بارندگی همراه داشتن پانچو یا بارانی الزامی است.
 
در مورد این تور اگر سوالی دارید فرم زیر را کامل کنید