نماد اعتماد الکترونیک

bpmlogo

حاضرین در سایت

در حال حاضر 9 میهمان و بدون عضو در حال بازدید از سایت هستند

امروز36
دیروز1082
مجموع1031677

آی پی شما 54.221.131.67 0 Unknown - Unknown

مهمان نوازترین مردم دنیا از کدام کشورها هستند؟

 

 

0021000

مردم برخی از کشورها به دلیل ویژگی های خاص رفتاری خود به عنوان مهمان نوازترین کشورهای دنیا شناخته می شوند. البته هیچ روش علمی ای برای اندازه گیری میزان محبت و صمیمیت مردم محلی هر کشور وجود ندارد. برای فهمیدن آن باید فقط به احساس خود از نحوه برخورد افراد آن کشور و نتیجه نظرسنجی های عمومی توجه کنید. با این حال، مردم برخی از کشورها به دلیل ویژگی های خاص رفتاری خود به عنوان مهمان نوازترین کشورهای دنیا شناخته می شوند.

دو پایگاه در منطقه حفاظت شده ارسباران ایجاد می‌شود

2343146

معاون میراث فرهنگی کشور گفت: منطقه حفاظت شده ارسباران دومین پرونده میراث طبیعی ایران است که به دلیل اهمیت ویژه این منطقه به لحاظ تنوع گیاهی و جانوری بی نظیر در جهان و رویشگاه و اکوسیستم جنگلی کشور برای ثبت در فهرست میراث جهانی انتخاب وپس از ۲ سال پیگیری کارشناسان و نمایندگان سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، سازمان حفاظت محیط زیست و سازمان جنگل ها و مراتع تلاش کارشناسان و حمایت مسئولان ملی، استانی و محلی پیش از فوریه ۲۰۱۷ به یونسکو ارسال شد.

قلعه جمهور یا قلعه بابک

-

 قلعه بابک، بنا شده در بالای کوهی به بلندای ۲۳۰۰ متر، در نزدیک به سه‌ کیلومتری شهر کلیبر می‌باشد. دژ در زمان ساسانیان ساخته شده و نام خود را از نام بابک خرمدین، رهبر رویارویی با اعراب تا سال ۸۹۳ میلادی، گرفته است...

کردستان، استان افسانه‌ها و قصه‌ها

2307

شاید برای بیشتر مردم نام کردستان، در کنار خرید، با دشت‌های پهناور، رنگ، موسیقی، پایکوبی و لباس‌های کردی عجین شده باشد؛ اما کردستان برای من روایت پنهان دیگری داشت و آن هم داستان‌ها و افسانه‌هایی بود که در پس هر مکان یا رسمی وجود داشت.

7.6 میلیارد ریال برای بازسازی باغ فین کاشان

5-1

مدیر مجموعه باغ فین کاشان گفت: هفت میلیارد و 600 میلیون ریال اعتبار امسال برای مرمت، نگهداری و بازسازی این اثر تاریخی اختصاص یافته است.