clear
× تصاویر و سفرنامه تورهای بهار 97

سفرنامه تور دریاچه فراخین مورخ 97/2/21

1 سال 1 هفته گذشته - 1 سال 1 هفته گذشته #1907 توسط راگا - راهنمایان گردشگری البرزمن
سفرنامه تور دریاچه فراخین
مورخ 97/2/21
راهنما: محمدرضا زمانفر
در بهترین ماه سال برای سفر یاران گرد هم آمدیم و به سوی قطعه ای از بهشت در جنگل های زیای هیرکانی ، صبح را در جاده زیبای چالوس راندیم تا به کندوان رسیدیم و در کنار آتشی زیبا صبحانه میل کردیم و پس از صبحانه در پیچ و خم جاده هم راهان با هم بیشتر آشنا شدیم .تا ابتدای خروجی کجور محو تماشای زیبایی جنگل ها بودیم صحبت هایی در مرود سرو زربین کردیم تا ابتدای روستای زیبای دلسم عباس آقا هم در ابتدای روستا با نیسان هایش انتظار ما را میکشید .


کوله ها به پشت سوار نیسان های آبی شدیم و به دل جنگل هایی که میراث 40 ملیون ساله ایران است زدیم .
قرار بود به سوی دریاچه فراخین برویم ولی از مقابلش عبور کردیم به هدفی دیگر کمی بالاتر مسیر پیاده روی به سوی آبشار زیبای دارنو بود .همگی از میان رود، سنگ و درختان جنگل گذشتیم تا به این آبشار زیبا رسیدیم و حسابی مشغول عکس گرفتن شدیم تا دیگر آسمان صدایش در آمد و غرش کرد .
دیگر ماندن جایز نبود و به سرعت برگشتیم تا به دریاچه رسیدیم .

بغض آسمان ترکید و باران رحمت بر سرمان ریخت ولی زود قطع شد و ما با خیال راحت نهار میل کردیم و چای آتشی دبشی پس از آن دیگر زمان برگشت بود .


در مسیر برگشت قسمتی بکر از جنگل توقف داشتیم و سکوت در جنگل آرامشی مطلق و گوش فرا دادن به صدای پرندگان عده ای از هم راهان هم مشغول چیدن پونه شدند . و بلاخره نیسان سواری مهیج ما به پایان رسید .


در روستا آخرین عکس یادگاری هم گرفتیم و حرکت کردیم به سمت کرج در مسیر برگشت هم کلی شادی و بازی و خواب داشتیم از دور چراغ های چشمک زن شهر خبر از رسیدن میدادند به میعاد گاه آمدیم جایی که سفر را آغاز کردیم جایی که هیچ گاه ((سفر پایان ندارد)) .


تشکر ویژه از خانم مرجان شکوهی همکار عزیزم که بسیار زحمت کشیدند در این سفر . دلتون همیشه شاد باشه و لبتون همیشه خندان ...

راگا - راهنمایان گردشگری البرزمن

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

زمان ایجاد صفحه: 0.131 ثانیه
حق کپی رایت محفوظ برای البرزمن و بهینه شده با : Kunena Forum