clear
× تصاویر و سفرنامه تورهای تابستان 93

سفرنامه تور 3 روزه ییلاق سوباتان مورخ 7 الی 93/5/9

4 سال 10 ماه گذشته - 4 سال 10 ماه گذشته #978 توسط راگا - راهنمایان گردشگری البرزمن
سفرنامه تور 3 روزه ییلاق سوباتان
مورخ 7 الی 93/5/9
راهنمای تور: پویا ملاحسنی

سفر که میروی دل به راه زده ای، دل همسفرت که دریا باشد کشتی آرامشی ...

و اما تعطیلاتی دگر و سفری دگر و داستان هایی دگر....
ایران این پهناور پر رمز و راز نا شناخته ها ی بسیاری رو توی خودش مخفی کرده که برای دیدن و تجربه ان ها باید دل به دریا زد و مسیر ها و پیچ و خم های بسیاری رو تحمل کرد.....

این بار به سمت ییلاقی پنهان در میان کوهستان .... سوباتان ، رفتیم.

سه شنبه صبح زود دوستان تهرانی رو که همه به موقع حاضر بودند رو سوار کردیم و به سمت کرج حرکت کردیم و خیلی زود به ترافیک انبوه و عظیمی برخورد کردیم.... !37 بعد از 3 ساعت بالاخره همسفرهای کرجی رو هم سوار کردیم و به راه خودمون ادامه دادیم....
ترافیک لحظه ای از ما غافل نمیشد و ما هم سعی میکردیم به ترافیک توجه نداشته باشیم و در کنار هم از اتوبوس سواری لذت ببریم.... !1
خلاصه صبحانه و صف طویل سرویس بهداشتی رو هم پشت سر گذاشتیم و از قزوین در رفتیم ولی ترافیک باز هم در کمین ما نشسته بود و بالاخره نزدیک منجیل دوباره یقه ما رو گرفت.
غیر از ترافیک نیاز به سرویس بهداشتی هم یقه همسفر ها رو به شدت گرفته بود... کلا برای رسیدن به سوباتان با همه دست به یقه شده بودیم !16

با صبر و شکیبایی همسفرها بالاخره از دست غول ترافیک در رفتیم و شام و ناهار یکی شده ای به صورت شلاقی خوردیم و اماده شدیم تا سوار نیسان ها بشیم ....
شب و جنگل و ستاره ها و خاک و باد و خنده و پشت وانت.... !48

بین مسیر برای استراحت و خوردن چایی کنار چایخونه جنگلی ای توقف کردیم و حال و هوایی عوض کردیم...

هر طور که بود خودمون رو به سوباتان رسوندیم و به سمت خونه ی رویایی و زیبایی که محل اقامتمون بود رفتیم.... !40
همسفرها همه خوشحال و خندون از اینکه چنین محل اقامتی براشون مهیا شده با تشکر های فراوان رفتند تا در اتاق های گرم و نرمشون حسابی استراحت کنند ... فقط بعضی از دوستان دست از تشکر بر نمیداشتند و حسابی من رو شرمنده کردند.... !16

بگذریم فردا صبح با صدای دلنشین یکی از همسفرها از خواب بیدار شدیم و صبحانه حسابی ای نوش جان کردیم (کره و پنیر و عسل محلی) و آماده شدیم تا به سمت دره ساری داش حرکت کنیم...

هوا مطبوع خنک بود ... بعد از سکوت و جیغ، وسطی هم بازی کردیم

به سمت خونه راه افتادیم، ناهار آبگوشت بود با پیاز فراوان.... !49
بعد از ناهار همه یه چرتی زدند و آماده شدیم برای نیسان سواری تا آبشار ورزان... مسیر پر بود از عشایر و منظره های زیبا و گله های گوسفند و اسب و گاو....

کنار آبشار مهدی زحمت کشید چایی هیزمی و با گیاهان کوهستان دم کرد و همه حسابی لذت بردند....

قبل از غروب به اقامت گاه رویایی مون برگشتیم و آقا مرتضی و چند نفر از دوستان مشغول پختن آش هیزمی شدند !29 شام رو که خوردیم همه کنار آتیش جمع شدند و آش خوشمزه ای خوردند
هوا هم بدون ابر و صاف بود و جون میداد برای رصد که برادر مهدی زحمتش رو کشید و به طور مبسوطی درباره آسمان و ستاره ها به دوستان توضیحات داد و کلی هم شهاب توی آسمون دیدیم...

فردا صبح بعد از صبحانه به سمت موزه روستایی سوباتان رفتیم و آقای جلیلی توضیحاتی به دوستان دادن و بعد از اون به سمت بازار رفتیم و خیلی ها عسل خریدند و کباب و جیگر پر ماجرایی خوردند و با کمی تاخیر به سمت تالش حرکت کردیم....

آفتاب سوزان بود و همه ی دوستان ناخواسته برنزه شدند ... !1

در مسیر برگشت برای خرید کلوچه فومن و زیتون رودبار توقف کردیم و کنار سپید رود هم هندوانه خوردیم، در ماشین هم کلی بازی کردیم و در آخر قبل از 12 شب به کرج رسیدیم و همسفر های تهرانی هم حدود نیم ساعت بعد پیاده کردیم و سفری پر فراز و نشیب هم به پایان رسید ..... !35

سفر به آدم یاد میده که همه چیز گذراست و با همه ی بالا و پایین هاش بالاخره تموم میشه و چیزی جز تجربه ای جدید و خاطرات از اون باقی نمیمونه
با سپاس از شما که همسفر خوب مایید !12

راگا - راهنمایان گردشگری البرزمن
این کاربر یا کاربران از این مطلب تشکر کردند: بهاره عبدزاده, سمیه , منوچهر بهمنی

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

4 سال 10 ماه گذشته #981 توسط شهام نخبه زعیم
داشتن یک سفر تفریحی پرهیجان خوب است اما واقعا بهترین سفرها آنهایی است که روح شما را هم درگیر ‌کند. اگر همین لحظه به سفرهایتان فکر کنید قطعا یکی،‌ دو سفر را در آغاز به‌خاطر خواهید آورد، چرا؟ صرفا به دلیل آنکه در آن سفرها بیشتر به شما خوش گذشته است؟ نه، اگر دقیق‌تر فکر کنید، می‌بینید که در این سفرهای خاص شما تجربه‌های جدید کسب کرده‌اید و پس از بازگشت از آنها تغییراتی کوچک یا بزرگ، در زندگی شما اتفاق افتاده است. قطعا این سفرهای خاص روی نحوه تفکر و نحوه نگرش شما تاثیر گذاشته‌اند .
این کاربر یا کاربران از این مطلب تشکر کردند: ahmadreza, بهاره عبدزاده, سمیه , منوچهر بهمنی

4 سال 10 ماه گذشته #982 توسط بهاره عبدزاده
از چپ به راست: جلال و امیر رضا

Attachment 1DSC02621.jpg not found

میان راه آبشار ...

Attachment 1DSC02614.jpg not found

Attachment 1DSC02603.jpg not found

پيوست:
این کاربر یا کاربران از این مطلب تشکر کردند: راگا - راهنمایان گردشگری البرزمن, شهام نخبه زعیم, ahmadreza, سمیه , منوچهر بهمنی

4 سال 10 ماه گذشته #991 توسط ahmadreza
پویا جان
می بری دل ما را می بری کجا مارا؟ !65
این کاربر یا کاربران از این مطلب تشکر کردند: راگا - راهنمایان گردشگری البرزمن, شهام نخبه زعیم, سمیه , منوچهر بهمنی

4 سال 10 ماه گذشته - 4 سال 10 ماه گذشته #994 توسط مرتضی
با سلام خدمت دوستان جدید و قدیم !64 پس از خوندن این سفر نامه مهیج دلم نیومد چند تا نکه بهش اضافه نکنم گفتم اونهایی که نیومدن هم از لذتهای سفر باخبر شن من به نمایندگی بچه های تهران خواستم شخصا از بچه های البرزمن تشکر و قدر دانی کنم بابت همه امکانات وخدمات ارائه شده. چون وقت نشد وبچه های مانتونستند اونجوری که باید تشکر کنند چون من نگذاشته بودم !35 خواستم این نکته رو هم اضافه کنم که اونهایی که سفر نامه رو میخونن بدونند که امکانات و خدمات. خونه رویائی و جای گرم و نرم اصلا مهم نیست توی این سفرها مهم اینه که دور هم باشیم با هم خوش بگذرونیم و از با هم بودن لذت ببریم !28 !27 این دقیقا همونکاریه که بچه های تهران توی تمامی سفرهاشون خصوصا این سفر انجام دادن بدون توجه به شرایط وخدمات ویزه. سفر رو برای خودمون تلخ نکردیم و خاطرات خوب و شیرین برای خودمون ساختیم !54 !69 در واقع ما خوب دیدیم نیمه پر را دیدیم و این خوب دیدن ما بود که نادیده گرفته شد !34 نتیجه اخلاقی برای خوانندگان با توجه به اینکه وقتی ادها میتونن دور هم و باهم خوش بگذرونند خاطره خوب بسازند دیکه مهم نیست کجا با کی باچه خدماتی وچه با البرز من چه بی البرزمن چه با البرزتو چه البرز یکی دیگه برن سفر !40 !30 ادمها برای نگه داشتن هم باید تلاش کنند واین تلاش کردن شهامت میخاد وکسی که شهامت داره هم میتونه عذر خواهی کنه !27 گروه البرزمن اگر امکانات جور نبود اگر ترافیک بود اگر نا خواسته برنامه ریزی ها بهم خورد خواستن امکانات اولیه تقاضای زیادی نبود ما داشتیم که بابت طلب کردنش محکوم شیم !4 توی این سفر روح خیلی ها در گیر شده که حالا حالا هام درگیر میمونه اقا شهام خدارو شکر نبودی روحت ازاده !2
این کاربر یا کاربران از این مطلب تشکر کردند: بهاره عبدزاده, منا, منوچهر بهمنی

4 سال 10 ماه گذشته - 4 سال 10 ماه گذشته #1001 توسط پویا
دادش مرتضی هیچکی هیچکی رو اینجا محکوم نکرده به مولا ...وقتی شما با مایی دل ما کشتی آرامشه .. هر چقدر هم که روحمون درگیر باشه ... بدون که این درگیری روحی فقط برای خوب بودن حال شماست ولی خوب بعضی وقت ها ابر و مه و خورشید و فلک در کارند همینطور خود راهنما که بنده باشم تا اوضاع بر وفق مراد نباشه... ایشالله جبران کنیم .... با پوزش فراوان دوست دار شما پویا !12

4 سال 10 ماه گذشته #1002 توسط مینو
پیرمرد گفت : « ای ماهی ، من تو را دوست می دارم و برایت احترام زیادی قایلم ؛ اما پیش از آنکه روشنایی روز به تاریکی بپیوندد تو را خواهم کشت . » پیش خودش گفت امیدوارم چنین شود . پرنده کوچکی از سوی شمال به قایق نزدیک شد . این پرنده چکاوکی بود که خیلی پایین بر سطح دریا پرواز می کرد . پیرمرد می دید که پرنده خیلی خسته شده است .
پرنده به عقب قایق رسید و همانجا نشست . آنگاه به گرد سر پیرمرد به پرواز درآمد و در نقطه ای که به نظرش راحت تر می رسید نشست . پیرمرد از پرنده پرسید : « چند سال داری ؟ این اولین سفر توست » ... ( پیرمرد و دریا - همینگوی )

بسیار سفر باید تا پخته شود خامی !

متاسفانه به دلیل سونامی تعطیلات و مسافرت ، تنها خاطره خوب درست کردن آش رشته ( سوسن خانم ) روی آتش همراه با دوستان تهرانی ، در خاطرم مانده است .
متشکرم از دوستانم بهاره و نجمه که در کنارشان مصائب سفر هموار گردید . بسیار آموختم از امیر پرجنب و جوش و جلال فروتن و خوش خلق با آن خنده های شیرین ، میزبانان کوچک سوباتانی که قلبهای بزرگی داشتند .

4 سال 10 ماه گذشته #1007 توسط بهاره عبدزاده
دوستان، دوستان ... متشکرم از مینوی عزیز که به من لطف داره ... و متشکرم از همه همسفرای این سفر که تو اون چند روز در تمام شرایط غیر خوب و خوب در کنار هم بودیم و چه در ترافیک و باقی قضایایی که به وجود آورد و چه در لحظه های زیبایی که در طبیعت زیبای سوباتان و کنار آبشار و زیر آسمون زیبای شبش لذت بردیم و چیز یاد گرفتیم و همینطور در بازار و کباب و ...

Attachment 1DSC02689.jpg not found

و ممنون از پویا و آقای لطفی که بخش اعظم بار شنیدن غرغرهای سفر به دوششون بود
پيوست:
این کاربر یا کاربران از این مطلب تشکر کردند: پویا

4 سال 10 ماه گذشته #1008 توسط مسافر
در راستاي تجميع نظرات دوستان در خصوص اين سفر ، ذكر چند نكته ضروري به نظر مي رسد نه به اين خاطر كه كسي را مقصر بدانيم و يا بخواهيم نكوهش كنيم بلكه فقط به اين خاطر كه دوست داريم البرز من روز به روز پيشرفت كرده و مسافران و گردشگران بيشتري را جذب خود كند . باشد كه نكات ذيل در برنامه ريزي هاي آينده گروه البرزمن و ليدرهاي آن مدنظر قرار بگيرد .

1- ما فكر مي كرديم با يك ليدر قوي راهي سفر 3 روزه مي شويم و پشتمان به ايشان گرم بود وگرنه كه اگر مه و خورشيد و فلك و همه چيز درست باشد كه گروه فقط با يك راننده راهي سفر مي شود و ليدر محترم مي تواند در خانه استراحت كند . مناطق ديدني را نيز با يك سرچ كوچك در اينترنت و از طريق يك راهنماي محلي ( همون امير آقاي خودمون ) مي توان شناسايي كرد .

حس مسئوليت پذيري ليدر در مخاطرات و لحظات بحراني سفر است كه باعث آرامش مسافران و ايجاد محيطي امن خواهد شد . جناب آقاي پويا ملاحسني شهربابكي معذرت خواهي كه به زور برادر مرتضي و بعد از چندين روز از پايان سفر باشد مثل نوشداروي بعد از مرگ سهراب است .

2- برنامه ريزان البرز من مطمئنا اين نكته را در نظر دارند كه 40 نفر انسان را راهي سفر مي كنند نه 4 يا 5 نفر كه اگر جا كوچك بود و غذا نامناسب و ... به بزرگي يا كوچكي خود نديد بگيرند . برنامه ريزي مكان ، خوراك ، شروع سفر و ... ربطي به مه و خورشيد و فلك ندارد كه قطعا مسافران نيز آنقدر شعور داشتند كه ترافيك مسير ، غذاي دير و ... را نديد بگيرند و بگذارند به حساب نگرديدن مه و خورشيد و فلك .

3- اگر مسافران اين تور خواهان سفري با شرايط كمپ و چادر را داشتند ، بودند تورهاي ديگري با هزينه كمتر و اقامت در چادر و ... پس قطعا گردشگران هنگام ثبت نام بسياري از احوالات و شرايط شخصي خويش را در نظر داشته و پس از تطبيق با شرايط تور ، ثبت نام نموده اند .

4- گروه البرز من كه در فرستادن sms هاي مختلف و تبليغاتي تبحر كافي دارند ، شايسته بود با فرستادن يك پيام عذرخواهي ناچيز براي مسافران تور پس از سفر و يا هر پيامي كه حاوي كمي دلجويي بود ، خاطر مكدر دوستان را شاد مي نمودند .

5- پويا جان ما بيصبرانه منتظر جبران كردن آن از سوي شما هستيم ولي چگونه ؟

بهتر است كمي تمرين صبر و تحمل و بردباري نماييد چرا كه اگر مسافران بنابه دلايل و شرايط سفر آزرده خاطر مي شوند ، اين صبوري ، تدبر و آرامش خاطر شماست كه به آنان اطمينان و آرامش مي بخشد ، وگرنه اگر همه با هم به جدال بپردازيم تبديل به صحنه جنگي مي شود كه اولين بازنده خودت هستي .

 يك رهبر خوب و شايسته مي بايست تمام خصوصيات يك رهبر را داشته باشد : انصاف ، عدالت ، شجاعت ، تدبر ، مصلحت انديشي ، قدرت تصميم گيري و مشكل گشايي ، ايجاد انگيزه در مسافران ، مهارت ايجاد وحدت و همدلي در مسافران ،‌ صداقت ،‌ آراستگي ،‌ آينده نگري ،‌ هوشياري و كمي اطلاعات روانشناسي نسبت به حالتهاي مسافران و ...

تمام اينها را گفتيم نه اينكه از بزرگي شما كم شود ، كوشش شما را فراموش كرده و يا مهربانيتان را ناديده گرفته باشيم كه به قول آقا شهام اين نيز تجربه اي است كه اگر خواهان پيشرفتي ، بيندوزي
وگرنه كلماتي است كه چند صباحي بعد از يادتان مي رود ....

« و صد البته در اين وادي سرگرداني ، حكمت بي منتهاي خدا را نيز نديده نگرفتيم و خوشحاليم كه توشه اي اندوختيم از تجربه سفر . »

یک پیشنهاد :
برادر پویای جوامرد اگر درصدد جبران مافات می باشید و نگرش مسافرانتان نسبت به گروه البرز من برایتان مهم است پیشنهاد می کنم :

یک تور یک روزه با تخفیف ویژه جهت مسافران سوباتان برگزار نمایید . ( 7 صبح تا 6 بعد از ظهر ) !25 !25

4 سال 10 ماه گذشته #1013 توسط پویا
سلام بر تو ای دوست عزیز مسافر !60
مرسی از دلسوزی های شما و نکات عالی ای که مطرح کردید
از شما تشکر ویژه دارم که انقدر صریح و عالی و کوبنده از نحوه عملکرد من در برنامه سفر سوباتان انتقاد کردید
امیدوارم و مطمئن باشید که سعی ما در بر طرف کردن و بهبود نقاط ضعفمون خواهد بود تا شما همسفر عزیز از در کنار ما بودن لذت ببرید نه رنج و تحمل سه روز کابوس!!!
اگر من یا هر راهنمای دیگه ای همراه شما نمی بود مطمئن باشید از پل حصارک جلوتر تشریف نمیبردید یا اصلا بهتر بگم ماشینی پیدا نمیشد که شما رو تا همون پل حصارک هم ببره... راهنماهای محلی امثال همین امیر رضای خودمون به وسیله دوستان راهنمای قوی ای نه ضعیفی مثل من شناسایی میشن و آموزش میبینن و تا افرادی آگاه به فلسفه سفر گروهی و علمی کنار این دوستان نباشن مطمئن باش نه توی اینترنت میتونستید این جاهای قشنگ رو پیدا و سرچ کنید و نه امیر رضایی رو بشناسید

من اگر قرار بود بعد از هر سفر مثل شما همسفر عزیز که از بی عدالتی و بی انصافی و ضعف و بزدلی و دروغ گویی و بی مسئولیتی راهنمایی مثل من آزرده خاطر شدید، بعد از هر سفر از بی مهری های همسفر های نا عادل و بی انصاف آزرده بشم و اون رو توی خودم نگه دارم تا الان توی تیمارستان باید بستری میشدم.....

پس بی خیال بعضی وقت ها باید گذشت و گوشزد کرد با تخریب و طعنه هیچوقت نتیجه دلخواه حاصل نمیشه .....

4 سال 10 ماه گذشته #1017 توسط منوچهر بهمنی
انشالله دوستان عزیز در خرداد سال آینده با سفری مجدد به این مکان شگفت انگیز برای خود خاطره ای خیال انگیز مهیا سازند.
چند عکس از خردادماه سوباتان

Attachment s1.jpg not found

Attachment s2.jpg not found

Attachment s3.jpg not found

Attachment s4.jpg not found

Attachment s5.jpg not found

Attachment s6.jpg not found

Attachment s7.jpg not found

این کاربر یا کاربران از این مطلب تشکر کردند: سمیه

4 سال 10 ماه گذشته #1018 توسط یک مسافر دیگر
با سلام به همه برو بچه های البرز من !64
دوستان عزیز روزهای زندگی ما تند تند می آن و می رن توی این روزها هم پر از اتفاقات خوب و بد
سفر هم بخشی از زندگیه پر از خاطرات خوب و بد
اتفاقاً تا اتفاقات بد نباشه آدم لذت سفرهای خوب و نمی فهمه به نظر من بهتره به جای توهین به شخصیت همدیگه به این توجه داشته باشیم این انتخاب ما بوده که سفر ییلاق بریم اونم تو تعطیلات به این شلوغی اونم جایی که نه آب داره نه برق
نمی گم شرایط رویایی بود ولی این هم یه تجربه بود
ما ادمها با غرغر کردن فقط خاطرات بد رو موندگار می کنیم و روح خودمون و دیگران رو آزار می دیم
بهتره اینو بدونیم که طبیعت همیشه با ما سازگار نیست یه موقعه ابری یه موقع آفتابی و ...
این ما هستیم که باید با شرایط وفق پیدا کنیم
این هم یه نوع تمرینه که ببینیم می تونیم تو شرایط سخت تحمل داشته باشیم یا نه
اگه هم شرایط ایده آل سفر می خواییم بهره با هواپیما در یه هتل 5* اصفهان یا شیراز اقامت داشته باشیم
در نهایت این انتخاب با شما دوست عزیز که می تونی با خودت این خاطره رو به دوش بکشی یا اونو زمین بزاری و ازش رد شی
من که نقاط سیاه رو به فراموشی سپردم جاش لحضات خوب بازی تو اتوبوس و وانت سواری و آش هیزمی و دیدین ستاره ها و کهکشانها و خوردن اون کباب و جیگر خوشمزه که هنوزم مزه اش زیر زبونمه و اون حرکات زیبا که در آخر سفر از قزوین تا تهران همه امونو خندوند
مرسی پویا ملاحسنی شهر بابکی مرسی مهدی لطفی که تلاشتون و کردید
انشاالله سفر بعد قراره البرز من بترکونه

4 سال 10 ماه گذشته - 4 سال 10 ماه گذشته #1020 توسط مرتضی
با سلام مجدد خدمت دوستان !28
ضمن تائید صحبتهای مسافر دیگر اینجانب ار طرف بچه های البرزمن به شما قول یک سفر یک روزه با تخفیف ویژه رو میدم دیگه گله و شکایت بسه !4
بیایید با هم دوست باشیم !27 !25 !28

(دنیا محل گذره /قصه نخور بی ثمره /تا که بیایی فک بکنی/ دو روز اون میگذره) !35 !35
این کاربر یا کاربران از این مطلب تشکر کردند: بهاره عبدزاده

4 سال 10 ماه گذشته #1021 توسط همون مسافر دیگر
من هم موافقم داداش مرتضی باید تموم شه این بحث !60 !75
مهم اینه که ما تو همین سفر هم خوش گذروندیم !11 !32 !17 !65
بس که ما سر خوشیم !9 !9 !9 !24

4 سال 10 ماه گذشته - 4 سال 10 ماه گذشته #1022 توسط alborzeman
با سلام خدمت همراهان همیشگی البرزمن
قبل از هر چیز دیر جواب دادن بنده رو حمل بر بی توجهی و بی تفاوتی نگذارید ، شاید شخصا خود من بیشتر از هر کس دیگه این سفرنامه رو خوندم و واو به واو اونو حفظ شدم حتی نظرات همه دوستان آشنا و ناآشنا رو هم از بر شدم و دلیل دیر جواب دادنم فقط این بود که نمی خواستم با زود جواب دادن به این موضوع ، زود سرو ته این قضیه رو هم بیارم ودوست داشتم تک تک دوستان نظراتشون رو بدون اینکه تحت تاثیر قرار بگیرند ، بیان کنند.

دوستان تدارک دیدن سفر به نحو احسنت از وظایف انکار نشدنی مجموعه البرزمن هست و اگر بتونیم سفر رو به بهترین شکل اجرا کنیم ، تازه وظیفمون رو درست انجام دادیم . این که به هر دلیلی ( موجه یا غیر موجه ) اون طوری که برنامه ریزی کرده بودیم و قولش رو داده بودیم ، نتونستیم 100% موفق بشیم از همه دوستان پوزش می خوام و مطمئن باشید تو این سه روزی که شما دوستان تو سفر بودید ، دورادور در جریان تمام جزئیات برنامه بودم و بیشتر از تمام شما عزیزان سختی کشیدم.

با خوندن نظراتی که تا امروز بابت این تور بیان شد هم خوشحال شدم و هم دلگیر ...
خوشحال از دوستانی که منصفانه قضاوت کردن و با ذکر اشتباهات و کوتاهی های ما چه به صورت تلفنی و چه به صورت پیغام هایی که در همین بخش مشاهده می کنید ، ما رو جهت بر طرف کردن این ایرادات یاری کردند مخصوصا برادر مرتضی رضایی و سایر دوستانی که با ذکر نامشون مارو از نظراتشون آگاه ساختن و حتی دوستانی که به هر دلیلی نخواستن نامشون رو عنوان کنن.

و دلگیر بابت اینکه نتونستیم یه خاطره خوش دیگه براتون به یادگار بزاریم

در آخر یه پیشنهاد هم برای تمامی عزیزانی که تو این تور شرکت کرده اند دارم ، به سلیقه خود شما یک برنامه رو انتخاب کنید تا تمام دوستانی که تو برنامه سوباتان با هم همسفر بودن دوباره تو یه برنامه یک روزه دور هم جمع بشن و به صورت نیم بها از این برنامه استفاده کنند.
پیشنهاد من برنامه تنگه دار هست که جز مسیرهای اختصاصی البرزمنه و هیچ گروه دیگه ای هم تو این مسیر تور اجرا نکرده.
امیدوارم که دوباره خنده رو لبهایتان ببینیم و تو شکل گرفتن خاطرات خوشتون سهم داشته باشیم
وحید سعیدی

4 سال 10 ماه گذشته #1024 توسط مرتضی
بزن کف قشنگه رو به افتخار البرزمن !30
من به نمایندگی از بچه های تهران از شما تشکر میبکنم !40
همگی یک صدا با هم وحت سعت وحت سعت سعت وحت.... !9 !9
این کاربر یا کاربران از این مطلب تشکر کردند: alborzeman, بهاره عبدزاده, سمیه

زمان ایجاد صفحه: 0.421 ثانیه
حق کپی رایت محفوظ برای البرزمن و بهینه شده با : Kunena Forum