نسخه آزمایشی

مطالب

اجرای طرح هر خانه یك درخت

har-khane-derakht

مدیر روابط عمومی سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری کرج از آغاز ثبت نام در طرح هر خانه یک درخت چهار که برای چهارمین سال متوالی در کرج خبرداد

حمیدرضا عسگری،در گفت وو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)منطقه البرز، با اعلام این خبرگفت: امسال همزمان با آغاز هفته درختکاری، برای چهارمین سال متوالی، طرح بزرگ «هر خانه یک درخت 4» در کلانشهر کرج اجرا می‌شود.
 وی افزود: روابط عمومی سازمان طی هفته درختکاری سالهای گذشته با اطلاع‌رسانی مناسب اعم از نصب بنر در نقاط مختلف شهر، ارسال پیامک اطلاع رسانی، انتشار اخبار مربوطه در صدا و سیما، تبلیغات محیطی و ....،  اکثر شهروندان را از اجرای این طرح مطلع کرد که بازخورد مطلوب و مثبت آن، استقبال بی‌نظیر شهروندان از طرح و تقاضای کاشت درخت در حیاط منازل بود.
 عسگری خاطرنشان کرد: شیوه ثبت نام و شرکت شهروندان در این طرح همانند سه سال گذشته از طریق تکمیل فرم به صورت حضوری و یا ارسال عدد 15 به سامانه پیام کوتاه 10001147 است.
 مدیر روابط عمومی سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری کرج در پایان یادآور شد: پس از اتمام زمان ثبت نام، کارشناسان سازمان با منطقه‌بندی و اولویت بندی بر اساس زمان ثبت نام، به منازل شهروندان اعزام می‌شوند و نسبت به غرس درختهای مثمر اقدام می‌کنند.

 

منبع: خبرگزاری دانشجویان ایران - ایسنا

لینک خبر

 

کلیه حقوق کپی رایت از مطالب این سایت متعلق به پرتال جامع اطلاع رسانی البرزمن می باشد

طراحی و دیزاین تیم برنامه نویسی البرزمن

آمار بازدید کنندگان شهریار هاست