تور هوایی تفلیس

مدت زمان: 5 روزه
مبداء : تهران و کرج
مقصد : گرجستان
تاریخ اجرا: 14 الی 18 خرداد 1402
بازدید از کلیسای متخی و بنای یادبود پادشاه واختانگ گرگسالی ، پل صلح ، پارک ریکه

جاذبه های مورد بازدید:

بازدید از کلیسای متخی و بنای یادبود پادشاه واختانگ گرگسالی ، پل صلح ، پارک ریکه , عبور از روی رود کورای زیبا ، تله کابین، تماشای مجسمه کارتلیس ددا شمشیر به دست بالای ناریکالا و برج و باروی باستانی شهر (مجسمه مادر)، بازدید از مسجد دو محراب، پیاده روی در خیابان های سنگفرش و زیبای شاردنی و لسلیدزه و تماشای خانه های قدیمی و مغازه های سوغات فروشی، کافه ها و رستورانهای باصفای منطقه

چرا  دوست دارم به این سفر بروم ؟:

 • بازدید از پل زیبای کمانی صلح بنایی مدرن در قلب تاریخی شهر به وجود آمد تا بر روی آن تفلیس و معماری زیبایش را از نمای بالا تماشا کنید و محسور زیبایی های این شهر شوید. به روی این پل زیبا که بروید در یک سمت چشم انداز بی نظیری از کلیسای متخی، مجسمه واختانگ یکم (موسس گرجستان) و قلعه ناریکالا را می بینید و در سمت دیگرش، پل باراتاشویلی و اداره ریاست جمهوری تفلیس نظرتان به خود جلب می کند. 

 • معبد باشکوه جواری یکی از ارزشمندترین آثار معماری باستانی گرجستان است. این بنا قدیمی‌ترین نمونهٔ ساختمان‌های گنبدی است. ساختمان صومعه چنان به نظر می‌رسد که از درون صخره، به سوی قلهٔ مخروطی آن بیرون آمده است

توضیحات تکمیلی برنامه

نوع تور : همگانی

منظور از تورهای همگانی

این نوع سفرها ترکیبی از انواع گوناگون سفرهای طبیعت گردی، فرهنگی و ماجراجویانه می باشد و به گونه ای طراحی شده تا اکثر افراد مختلف با رده های سنی و علایق متفاوت بتوانند در آن شرکت کرده و با جنبه های جدیدی از سفرهای گروهی آشنا شوند.گرچه شاید در نگاه نخست این گونه سفرها با سفرهایی که خانواده ها و اشخاص با خودروهای شخصی میروند تفاوتی نداشته باشد ولی باید گفت این گونه سفرهای ( به گفته خود مسافران ) دارای ویژگی هایی است که آنها را از سفرهای شخصی متمایز می کند. از جمله بودن و آشنایی با افراد جدید، دیدن جاهایی که معمولا به خاطر عجله در رسیدن به مقصد و یا رانندگی و خستگی به آنها توجهی نداشته اند و همچنین آگاهی از تاریخ و فرهنگ و چگونگی اقلیم یک منطقه توسط راهنما و...

شرایط شرکت کنندگان در این سفر

گروه های هدف

با توجه به هدف اصلی این گونه سفر ها مبنی بر ایجاد تنوع و روحیه ی سرزندگی در عموم مردم و آشنایی هرچه بیشتر آنها با سفرهای مسئولانه و آموزش و آگاه سازی در رابطه با گردشگری پایدار، تمامی خانواده ها و افراد علاقه مند به سفرهای گروهی، مخاطبان این سفرها می باشند .
در اینگونه سفرها معمولا بازدید از چند سایت طبیعی یا فرهنگی و یا تلفیقی از هردو گنجانده می شود. البته اینگونه برنامه ها نه سختی برنامه های طبیعت گردی را دارند و نه به میزان تورهای ویژه ی فرهنگی اطلاعات خاص تاریخی و فرهنگی ارائه می شود. بلکه سعی می گردد تا برنامه ای بینابین برای مسافران در نظر گرفته شود تا ضمن تحقق اهداف اولیه البرزمن مسافران نیز به حداکثر مطلوب خود دست یابند .

قوانین تورهای همگانی

قوانین کلی این تورها

1- در سفرهای همگانی البرز من محور سفر بر روی تغیرات جدید در روحیه ی مسافر است. یعنی در این سفرها سعی میشود مسافران خستگی جسمی و روحی ناشی از کار روزمره را از طریق ارتباط با افراد، قرار گرفتن در محیطی شاد و دوستانه، بازدید از اماکن جدید و تجربه ها ی نو از تن به در کنند .
2- سفرهای همگانی البرزمن مبتنی بر لذت حداکثری از خود سفر و تجربه های نو می باشد. بنابراین در اینگونه سفرها از لوکس گرایی و هتل نشینی صرف پرهیز شده و در عین حال سعی می شود تا بهترین امکانات موجود در مناطق برای رفاه مسافران در نظر گرفته شود .
3- بازدید از روستاها و جوامع محلی و اماکن جدیدی که شاید با وجود نزدیکی به محل زندگی افراد، تا کنون توجهی به آن نشده باشد ، از اهداف این گونه تورهاست .
انتظار می رود همسفران عزیز به موارد فوق توجه لازم را داشته باشند و با اگاهی لازم در این گونه سفرها شرکت نمایند.

مدت تور 5 روزه
تاریخ و ساعت حرکت یکشنبه 14 خرداد ماه 1402
مبدا حرکت تهران
نوع وسیله نقلیه هوایی
وعده های غذایی 4 وعده صبحانه
شهرها و استان های مورد بازدید تفلیس، گرجستان
وسایل مورد نیاز

گذرنامه (پاسپورت) با حداقل 6 ماه اعتبار- هزینه عوارض خروج بر عهده مسافرین میباشد (مسولیت ممنوعیت خروج، ممنوعیت ورود و... بعهده مسافر میباشد)، در نظر داشتن وعده های غذایی که بعهده خود مسافر میباشد، لباس مناسب فصل، کفش مناسب پیاده روی، لوازم بهداشتی فردی، شارژر موبایل و دوربین، لیوان شخصی و غیر یکبار مصرف و سایر لوازم فردی

نکات مهم

نکات مهم و قابل توجه:

 1. مبدا حرکت در روز اول سفر و محل پیاده شدن در روز پایانی سفر فرودگاه بین المللی امام خمینی تهران می باشد.
 2. هزینه عوارض خروج بر عهده مسافرین میباشد .
 3.  مسئولیت ممنوعیت خروج، ممنوعیت ورود و... بعهده مسافر میباشد.
 4. گذرنامه (پاسپورت) باید حداقل 6 ماه اعتبار داشته باشد.
 5.  گواهي تكميل تزريق دو دوز واكسن كوويد 19 كه تزريق دومين دوز آن حداقل 14 روز پيش از خروج انجام شده باشد.
 6.  در صورت انجام تست منفي PCR هزینه به عهده مسافر مي باشد .
 7. گشت روزهای سوم و چهارم به صورت اختیاری می باشد و هزینه به صورت جدا محاسبه میگردد.
 8. هزینه گشتهای اختیاری بسته به تعداد درخواست کنندگان می باشد و در سفر مشخص خواهد شد.
 9. همسفرانی که قصد شرکت در برنامه های روزهای سوم و چهارم را نداشته باشند، دارای وقت آزاد می باشند و میتوانند به خرید و گشت در شهر بپردازند.
 10.  با توجه به پیاده روی های روزانه جهت گشت ها لباس و کفش مناسب پیاده روی همراه داشته باشید.
 11. با توجه به اينكه تور گارانتي مي باشد امكان كنسلی توسط مسافر ميسر نمي باشد و هيج وجهی پس از كنسلی، مسترد نمي گردد.
 12.  پیاده روی ها سبک و در حد شهرگردی می باشد و افراد با هر نوع توانایی جسمانی می توانند در این برنامه شرکت کنند.
 13. همراه داشتن لباس مناسب فصل و کوله یک روزه به تمامی همسفران در این تور توصیه می گردد.
 14. حمل چمدان ها به عهده گردشگر می باشد و باتوجه به استفاده از ترانسفرهای مختلف در طول سفر از همراه داشتن چمدان های زیاد و خریدهای سنگین پرهیز نمایید.
 15. به همراه داشتن لباس گرم و بارونی یا چتر الزامیست.
 16.  در تورها امکان جابجائی برنامه گشتها بر اساس صلاحدید لیدر وجود دارد .
 17. اتاق های دو تخته مخصوص زوجین می باشد.
 18. اتاق ها سه تخته می باشند.
 19. اگر رزرو هتل اعلام شده به دلیل مشکل و اتفاقاتی که از کنترل کارگزار خارج میباشد ( اعم از اعلام خرابی، مشکلات تاسیساتی و ...) از سوی هتل کنسل گردد، کارگزار هتل دیگری را با همان درجه و ستاره جایگزین می نماید.
 20. امضای قرارداد یا خرید تور به صورت الکترونیک از طرف مسافر یا نماینده وی، به منزله مطالعه دقیق مشخصات سفر، آگاهی کامل از مفاد قرارداد، شرایط ابطال سفر و اطلاع از کلیه لوازم ضروری و شخصی مورد نیاز سفر بوده و کلیه مسئولیت های ناشی از عدم توجه به مفاد این پیوست متوجه مسافر خواهد بود..

روز اول _ یکشنبه _ 14 خرداد

حرکت صبح از فرودگاه بین المللی امام خمینی، ( رفت تا فرودگاه به عهده گردشگر می باشد)،پرواز به تفلیس ترانسفر به هتل و استراحت و غروب تایم آزاد جهت گشت در مراکز خرید

خدمات تور

در این روز

ناهار
گردشگر
-

شام
گردشگر
-

اقامت
البرزمن 
هتل

روز دوم _ دوشنبه_ 15 خرداد

صرف صبحانه و گشت شهری، بازدید از کلیسای متخی و بنای یادبود پادشاه واختانگ گرگسالی ، پل صلح ، پارک ریکه , عبور از روی رود کورای زیبا ، تله کابین، تماشای مجسمه کارتلیس ددا شمشیر به دست بالای ناریکالا و برج و باروی باستانی شهر (مجسمه مادر)، بازدید از مسجد دو محراب، پیاده روی در خیابان های سنگفرش و زیبای شاردنی و لسلیدزه و تماشای خانه های قدیمی و مغازه های سوغات فروشی، کافه ها و رستورانهای باصفای منطقه ، بازگشت به هتل و استراحتر

خدمات تور

در این روز

ناهار
گردشگر
-

شام
گردشگر
-

اقامت
البرزمن 
هتل

 

روز سوم _سه شنبه _ 16 خرداد

گشت اختیاری

صرف صبحانه، بازدید معبد با شکوه جواری که در بلندترین نقطه یک تپه مشرف به شهر متسختا و محل اتصال دو رود کورا و آراگوی قرار گرفته ،موسیقی دلنشین گرجی در این منطقه ی زیبا اکثر اوقات شنیده میشود، حرکت به سمت شهر متسختا، پایتخت باستانی گرجستان ،از معدود پایتختهای باستانی برجامانده و پیاده روی در بازار قدیمی و جذاب شهر، بازدید کلیسای سویتسخوولی آرامگاه پادشاهان گرجستان و دیدن تکه ای از چوب صلیب حضرت عیسی، حرکت به سمت شهر گوری و تماشای خانه ی قدیمی مرد آهنین، استالین و قطار شخصی اش، حرکت به سمت شهر صخره ای اپلتسیخه و تماشای مناظر چشم نواز رود و درختان سبز و ... حرکت به سمت هتل و استراحت.

خدمات تور

در این روز

ناهار
گردشگر
-

شام
گردشگر
-

اقامت
البرزمن 
هتل

روز چهارم _چهارشنبه_ 17 خرداد

گشت اختیاری

صرف صبحانه، حرکت به سمت کوهستان کازبکی مرز روسیه،بازدید قلعه آنانوری و تماشای منظره قلعه و دریاچه و جنگل در یک قاب، بازدید شهر فاسانااوری و و دیدن صحنه بی نظیر تلاقی دو رود با رنگهای مختلف، ادامه مسیر در کنار جاده کوهستانی و جنگلی تا پیست اسکی گودااوری ، استفاده از ماشین های محلی دو دیفرانسیلی و حدود 40 دقیقه تجربه آفرود در ارتفاعات زیبای منطقه، بازدید کلیسای گرگتی ترینیتی در بلندای کوه و تماشای رقص ابرها و تجربه ای حسی وصف ناشدنی ، بازگشت به هتل و استراحت.

خدمات تور

در این روز

ناهار
گردشگر
-

شام
گردشگر
-

اقامت
البرزمن 
هتل

روز پنجم _ پنجشنبه_ 18 خرداد

جمع آوری وسایل، صرف صبحانه و تحویل اتاق ها حرکت به سمت فرودگاه و پرواز به کرج

خدمات تور

در این روز

ناهار
گردشگر
-

شام
گردشگر
-

اقامت
البرزمن 
هتل

• چنانچه سفر به حد نصاب مورد نظر متناسب با ظرفیت آن نرسد، البرزمن مجاز به ابطال آن و موظف به استرداد وجوه دریافتی به مسافر می‌باشد.
• در طول سفر به همراه داشتن کارت شناسایی در هنگام اجرای تور و بازدید ها الزامی می باشد.
• در صورتی که مقامات انتظامی یا جامعه به هر دلیلی از ورود گردشگر به مقصد ممانعت کنند، هیچ گونه مسئولیتی بر عهده البرزمن نخواهد بود. در چنین شرایطی راهنما می تواند در صورت داشتن زمان لازم و شرایط مناسب، مسیر سفر را تغییر دهد و گردشگر ملزم به تبعیت از راهنما خواهد بود.
• برخی از جاذبه های گردشگری ایران محدودیت زمانی جهت بازدید دارند به این صورت که در روزهای خاصی از هفته تعطیل هستند، بنابراین بسته به تاریخ و روز سفر ِگردشگر این امکان وجود دارد که در برخی از پکیج ها، سایتی حذف و گشتی دیگر جایگزین آن گردد.
• برخی از سایت ها و جاذبه های مورد بازدید بکر در ایران دارای مسیرهای دسترسی دشواری هستند، بنابراین هنگام خرید تور، به نوع و درجه سختی پکیج انتخابی خود و نکات مربوطه آن دقت فرمایید.
• حفظ اموال و مدارک شخصی در طول سفر و اقامت در شهر مقصد به عهده مسافر بوده و در صورت مفقود شدن و یا صدمه وارد شدن به اموال، البرزمن هیچ مسئولیتی ندارد.
• رعایت پوشش طبق عرف و قوانین جامعه ایران اسلامی الزامی است.
• احترام گذاشتن به فرهنگ و آداب و رسوم مقصد الزامی است.
• در صورت بروز هرگونه مزاحمت، اخلال، رفتار خلاف شئونات اسلامی و ارزش های فرهنگی و بومی در طول سفر توسط گردشگر، راهنما موظف است ضمن گزارش مراتب به البرزمن تصمیم لازم را در خصوص ادامه یا عدم ادامه حضور این مسافر در ادامه سفر اتخاذ نماید.
• رعایت اصول و موازین لازم در راستای رعایت پروتکل های بهداشتی الزامی است.
• همراه داشتن حیوانات خانگی ممنوع می باشد.
• ورود به حریم شخصی خانه های شهر مقصد ممنوع است.
• با خرید محصولات محلی به اقتصاد بومی مقصد خود کمک کنید.
• از ریختن زباله در معابر منطقه و سایت مورد بازدید خودداری فرمایید.
• جهت بازدید از سایت ها و مناطق مورد بازدید خود در مسیرهای مشخص شده قدم بگذارید.
• از آسیب زدن به طبیعت منطقه و اماکن مورد بازدید جدا خودداری فرمایید.
• مسافر می بایست در طول گشت کلیه ضوابط حاکم بر سفر را پذیرفته و در صورت وارد نمودن هرگونه خسارت به محل های اقامت، وسایل حمل و نقل و مکان های مورد بازدید، شخصاً مسئول پرداخت خسارت وارده خواهد بود.
• در طول سفر از شوخی های خطرناک اجتناب نمایید.
• هرگونه مشکلات و هزینه ناشی از عدم آمادگی جسمانی یا عدم آگاهی مسافر از وضعیت جسمانی خود و یا امراض احتمالی مسافر در طول سفر بعهده مسافر خواهد بود.

قیمت برای هر نفر/ از

رزرو
کل:
تومــان 0
در حال حاضر در دسترس نیست
حرکت در
00:00:00
این تور درحال حاضر 20 نفر ظرفیت دارد

هنگام رزرو سوالی دارید؟ با ما در ارتباط باشید !

02634104 tour@alborzeman.ir Whatsapp پشتیبانی سوالات پیش از خرید