تور یک روزه تهران گردی

مدت زمان: 1 روز
مبداء : کرج
مقصد : تهران
بهترین تاریخ اجرا : بهار، تابستان ، پاییز
رزرو حداقل | حداکثر : 1 - 40 نفر
ظرفیت تور : 39
حمل و نقل : اتوبوس
پیاده روی در بافت قدیمی و جذاب محله عودلاجان، تماشای خانه دبیرالملک، خانه مدرس، قدم زدن به سمت گذر امامزاده یحیی، بازدید امام زاده و تماشای چنار کهن 900 ساله، سرای کاظمی و...

جاذبه های مورد بازدید:

پیاده روی در بافت قدیمی و جذاب محله عودلاجان، تماشای خانه دبیرالملک، خانه مدرس، قدم زدن به سمت گذر امامزاده یحیی، بازدید امام زاده و تماشای چنار کهن 900 ساله، سرای کاظمی، حرکت به سوی باغ نگارستان و بازدید از محیط باصفا و دل انگیزش، تایم آزاد جهت صرف ناهار، در صورت داشتن تایم حرکت به سوی موزه مقدم بازدید از این عمارت باشکوه و زیبا 

چرا سفر به این جنگل زیبا و تماشای آبشار را پیشنهاد می کنیم؟

 • عودلاجان با کوچه‌ پس کوچه های باریکی که بافت سنتی‌شان را حفظ کرده‌اند، پیاده‌روی را تبدیل به سفری یک روزه در تاریخ می‌کند.
 • هر گوشه این محله که بایستیم مکان مناسبی برای عکس گرفتن دارید.
 • چشمانتان از تماشای حیاط، ایوان آجری و حوض وسط خانه های تاریخی به همراه گلدان‌هایی که روی ایوان گذاشته شده سیر نخواهد شد.
 • از امامزاده یحیی و چنار 900 ساله آن بازدید خواهید کرد.
 • یکی از جاهای باصفا و آرام‌بخشی که در شهر تهران وجود دارد، باغ نگارستان است؛ جایی که با گذراندن ساعتی در آن، از شلوغی‌های پایتخت و آلودگی هوا دور می‌شوید و از سرسبزی و زیبایی آن لذت می‌برید.

 • در صورت داشتن زمان، از خانه مقدم که به دلیل دارا بودن مجموعه های مختلف گرانبها و ارزشمند تاریخی به عنوان یکی از گرانترین خانه های تهران مشهور گشته است، دیدن خواهید کرد.

 • خانه مقدم با کاشی کاریهایی با رنگ آبی ارغوانی و سر ستونهایی که پر از ابهت و معماری اصیل ایرانی است شما را مجذوب خواهد کرد.

توضیحات تکمیلی برنامه

نوع تور : طبیعت گردی

منظور از تورهای طبیعت گردی

در این نوع سفرها محور اصلی سفر بر اساس بازدید از یک سایت خاص طبیعی و یا اقامت در دامان طبیعت میباشد. ناگفته پیداست که این نوع سفرها برای همگان مناسب نیست و به همین دلیل هم زمان و شرایط برگزاری و تعداد شرکت کنندگان نیز خاص می باشد.در اینگونه سفرها افراد بسیار علاقه مند به طبیعت و کسانی که تحمل شرایط سخت طبیعی (مانند: استفاده از دستشوی صحرایی در صورت لزوم، نبود حمام برای چند روز متوالی، پیاده روی های طولانی و ...) را دارند، شرکت کرده و تمام اصول طبیعت گردی با دقت تمام آموزش داده شده و رعایت میشوند. چراکه در سفرهای طبیعت گردی ویژه اصل بر سازگاری با طبیعت است و به همین دلیل نیز شرایط خاص به خود را میطلبد.

درجه سختی تور : درجه دو

منظور از تورهای طبیعت گردی با درجه سختی دو

افراد شرکت کننده در این تورها باید از آمادگی جسمانی نسبتا خوبی برخوردار باشند . در تورهای طبیعت گردی با درجه سختی دو باید آمادگی پیاده روی 3 الی 7 ساعت در روز را داشته باشید. به همراه پیاده روی در این تورها باید آمادگی سختی هایی شامل گذر از سربالایی ها و سرازیری ها، عبور از مسیرهای سنگلاخی رودخانه ای، غارنوری در غارهای بکر و ... را داشته باشید.

قوانین تورهای طبیعت گردی

ویژگی شرکت کنندگان و قوانین تورهای طبیعت گردی

قوانین شرکت در تورهای طبیعت گردی :

1- ما طبیعت گردانی هستیم که جز با رد پا اثر دیگری در طبیعت بر جای نمیگذاریم و عکس تنها یادگاری است که از طبیعت بر میداریم.
2- ما در تمام طول سفر اصول ایمنی و حفاظت از جان خود را فراموش نکرده و آنرا کاملا رعایت میکنیم.
3- استفاده از هوای تازه، سکوت،آرامش طبیعت، یکی شدن با طبیعت و دیدن مناظر زیبای آن جزء اهداف مشترک همه ما طبیعت گردان میباشد.
4- ما اصول بهره مندی از خوراک سالم و مناسب طبیعت گردی را رعایت میکنیم.
5- ما تمام اصول سفرهای گروهی را رعایت کرده و از تصمیمات شخصی خارج از چارچوب گروه اجتناب میکنیم.

مدت تور یک روزه
تاریخ و ساعت حرکت صبح روز جمعه 15 مهر ماه 1401
مبدا حرکت کرج - میدان شهید آجرلو (سپاه)
نوع وسیله نقلیه اتوبوس توریستی 40 نفره
وعده های غذایی یک وعده صبحانه - پذیرایی میان وعده 
برنامه سفر

صبح حرکت به سمت تهران پیاده روی در بافت قدیمی و جذاب محله عودلاجان، تماشای خانه دبیرالملک، خانه مدرس، قدم زدن به سمت گذر امامزاده یحیی، بازدید امام زاده و تماشای چنار کهن 900 ساله، سرای کاظمی، حرکت به سوی باغ نگارستان و بازدید از محیط باصفا و دل انگیزش، تایم آزاد جهت صرف ناهار، در صورت داشتن تایم حرکت به سوی موزه مقدم بازدید از این عمارت باشکوه و زیبا ، بازگشت به کرج

وسایل مورد نیاز

کارت شناسایی، لباس مناسب فصل، در نظر گرفتن یک وعده ناهار سبک، کفش مناسب پیاده روی، آب و لیوان شخصی و غیر یکبار مصرف و سایر لوازم فردی داخل کوله پشتی

نکات مهم

نکات مهم و قابل توجه:

1-وسیله نقلیه: بسته به تعداد شرکت کنندگان اتوبوس شهری یا میدل باس
2-باتوجه به پیاده روی حدودا 3 الی 4 ساعته، افراد با توانایی معمولی می توانند در این برنامه شرکت کنند.
3-وعده ناهار به عهده گردشگر است ( لازم به ذکر است از رستوران موجود در سایت مورد بازدید قابل تهیه می باشد. )
4-  با توجه به اینکه افراد بدون ماسک اجازه ورود به سایت های مورد بازدید را ندارند، همراه داشتن ماسک در طول برنامه الزامی است.
5-در صورتی که مقامات انتظامی یا جامعه محلی به هر دلیلی از ورود مسافر به مقصد ممانعت کنند، مسافر ملزم به تبعیت از دستورات بوده و هیچ گونه مسئولیتی بر عهده کارگزار نخواهد بود.
6-تمام برنامه ها در صورت مساعد نبودن شرایط آب و هوایی، عوامل محیطی یا فنی و ... بنا به صلاحدید لیدر و مجموعه قابلیت جابجایی دارند.
قیمت برای هر نفر/ از

رزرو
کل:
350,000تومــان
حرکت در
06:00:00
این تور درحال حاضر 39 نفر ظرفیت دارد

هنگام رزرو سوالی دارید؟ با ما در ارتباط باشید !

02634104 tour@alborzman.ir Whatsapp پشتیبانی سوالات پیش از خرید

ارتباط با ما

  • تلفن : 34213531-026
  • موبایل : 09391725252
  • Email: info@alborzeman.ir
  • کرج، میدان سپاه ، به سمت سه راه گوهردشت ، بعد از خیابان بوستان ، ساختمان گلستان ، واحد یک