تور 6 روزه چابهار

مدت زمان: 6 روزه
مبداء : کرج
مقصد : استان سیستان و بلوچستان
تاریخ اجرا: 2 الی 7 فروردین 8 الی 13 فروردین
تماشای تالاب صورتی لیپار ، کوه های مریخی ، خلیج گواتر، بازدید از ساحل دَرَک؛ پاک ترین ساحل کشور ، بازدید از گِل فشان، ساحل زیبای بریس و...

جاذبه های مورد بازدید:

تماشای تالاب صورتی لیپار ، کوه های مریخی ، خلیج گواتر، بازدید از ساحل دَرَک؛ پاک ترین ساحل کشور ، بازدید از گِل فشان و...

چرا به بهشت گمشده جنوب ایران سفر می کنم:

 • چابهار تنها بندر اقیانوسی ایران ، به خاطر موقعیت جغرافیایی و شرایط آب و هوا ، یکی از مقصد های گردشگری محبوب در جنوب ایران است
 • ساحل درک ، تلاقی شگفت انگیز کویر و دریا . تماشای غروب های چشم نواز و خیره کننده اش ، از جاذبه های این سفر می باشد.
 • کوه های مریخی ، تداعی مناظری از کوه های سیاره مریخ ، ظاهر چاک چاک و عدم پوشش گیاهی در کوه های چابهار و شکوه رنگ های به کار برده توسط نقاش طبیعت را در جشنواره ای از زیبایی و حیرت ، در برابر دیدگان ما قرار می دهد.
 • تالار لیپار یا تالاب صورتی یکی از شگفتی های منطقه چابهار می باشد که در این سفر از آن دیدن خواهیم کرد .
 • در سفر به چابهار، در سواحل بی نظیر دریای عمان قدم خواهید زد و از چشیدن طعم غذاهای محلی و دریایی ایران لذت خواهید برد.
 • سفر به چابهار در کنار تمام دیدنی ها و جاذبه های آن فرصتی برای لمس و حفظ صنایع دستی ارزشمند منطقه همچون سوزن دوزی ، گلابتون دوزی ، حصیر بافی و... است.

توضیحات تکمیلی برنامه

نوع تور : همگانی

منظور از تورهای همگانی

این نوع سفرها ترکیبی از انواع گوناگون سفرهای طبیعت گردی، فرهنگی و ماجراجویانه می باشد و به گونه ای طراحی شده تا اکثر افراد مختلف با رده های سنی و علایق متفاوت بتوانند در آن شرکت کرده و با جنبه های جدیدی از سفرهای گروهی آشنا شوند.گرچه شاید در نگاه نخست این گونه سفرها با سفرهایی که خانواده ها و اشخاص با خودروهای شخصی میروند تفاوتی نداشته باشد ولی باید گفت این گونه سفرهای ( به گفته خود مسافران ) دارای ویژگی هایی است که آنها را از سفرهای شخصی متمایز می کند. از جمله بودن و آشنایی با افراد جدید، دیدن جاهایی که معمولا به خاطر عجله در رسیدن به مقصد و یا رانندگی و خستگی به آنها توجهی نداشته اند و همچنین آگاهی از تاریخ و فرهنگ و چگونگی اقلیم یک منطقه توسط راهنما و...

شرایط شرکت کنندگان در این سفر

گروه های هدف

با توجه به هدف اصلی این گونه سفر ها مبنی بر ایجاد تنوع و روحیه ی سرزندگی در عموم مردم و آشنایی هرچه بیشتر آنها با سفرهای مسئولانه و آموزش و آگاه سازی در رابطه با گردشگری پایدار، تمامی خانواده ها و افراد علاقه مند به سفرهای گروهی، مخاطبان این سفرها می باشند .
در اینگونه سفرها معمولا بازدید از چند سایت طبیعی یا فرهنگی و یا تلفیقی از هردو گنجانده می شود. البته اینگونه برنامه ها نه سختی برنامه های طبیعت گردی را دارند و نه به میزان تورهای ویژه ی فرهنگی اطلاعات خاص تاریخی و فرهنگی ارائه می شود. بلکه سعی می گردد تا برنامه ای بینابین برای مسافران در نظر گرفته شود تا ضمن تحقق اهداف اولیه البرزمن مسافران نیز به حداکثر مطلوب خود دست یابند .

قوانین تورهای همگانی

قوانین کلی این تورها

1- در سفرهای همگانی البرز من محور سفر بر روی تغیرات جدید در روحیه ی مسافر است. یعنی در این سفرها سعی میشود مسافران خستگی جسمی و روحی ناشی از کار روزمره را از طریق ارتباط با افراد، قرار گرفتن در محیطی شاد و دوستانه، بازدید از اماکن جدید و تجربه ها ی نو از تن به در کنند .
2- سفرهای همگانی البرزمن مبتنی بر لذت حداکثری از خود سفر و تجربه های نو می باشد. بنابراین در اینگونه سفرها از لوکس گرایی و هتل نشینی صرف پرهیز شده و در عین حال سعی می شود تا بهترین امکانات موجود در مناطق برای رفاه مسافران در نظر گرفته شود .
3- بازدید از روستاها و جوامع محلی و اماکن جدیدی که شاید با وجود نزدیکی به محل زندگی افراد، تا کنون توجهی به آن نشده باشد ، از اهداف این گونه تورهاست .
انتظار می رود همسفران عزیز به موارد فوق توجه لازم را داشته باشند و با اگاهی لازم در این گونه سفرها شرکت نمایند.

مدت تور شش روزه
تاریخ و ساعت حرکت 4 صبح پنجشنبه 2 فروردین 1403
مبدا حرکت کرج - میدان شهید آجرلو (سپاه)
نوع وسیله نقلیه VIP اتوبوس 25 نفره
وعده های غذایی 6 وعده صبحانه ، 2 وعده ناهار ، 3 وعده شام 
شهرها و استان های مورد بازدید  روستای کهیر ، روستای درک ،روستای کنارک ،روستای بریس،
وسایل مورد نیاز در نظر داشتن وعده های غذایی که به عهده همسفران می باشد، کارت شناسایی ، لباس مناسب فصل، کفش مناسب پیاده روی، پتو سفری، بالشت گردنی، ملحفه، آب و لیوان شخصی و غیر یکبار مصرف، کلاه و عینک آفتابی، دوربین و شارژر، ماسک، الکل، سایر لوازم فردی و بهداشتی، کوله پشتی یک روزه (برای گشت ها)
نکات مهم

نکات مهم و قابل توجه:

1- مسیر با اتوبوس حدود 30 ساعت می باشد. (با احتساب توقف ها)
2-با توجه به پیاده روی ها و گشت های روزانه لباس و کفش مناسب پیاده روی و طبیعت گردی همراه داشته باشید. 
3- در مسیر رفت و برگشت محل مناسبی برای تهیه ناهار وجود ندارد، بهتر است همسفران یک وعده غذایی سبک و قابل صرف در اتوبوس به همراه داشته باشند.
4- همراه داشتن لباس مناسب فصل به همسفران در این تور توصیه می شود.
5- اقامت در خانه محلی با امکانات محدود و به صورت گروهی می باشد.
6- خانه محلی دارای لوازم خواب می باشد همراه داشتن ملحفه جهت بهداشت فردی به همسفران توصیه می گردد.
7-  در صورتی که مقامات انتظامی یا جامعه محلی به هر دلیلی از ورود مسافر به مقصد ممانعت کنند، مسافر ملزم به تبعیت از دستورات بوده و هیچ گونه مسئولیتی بر عهده کارگزار نخواهد بود.
8- تمام برنامه ها در صورت مساعد نبودن شرایط آب و هوایی، عوامل محیطی یا فنی و ... بنا به صلاحدید لیدر و مجموعه قابلیت جابجایی دارند.
9-تمام برنامه ها در صورت مساعد نبودن شرایط آب و هوایی، عوامل محیطی یا فنی و ... بنا به صلاحدید لیدر و مجموعه قابلیت جابجایی دارند.
10-اگر رزرو هتل اعلام شده به دلیل مشکل و اتفاقاتی که از کنترل کارگزار خارج میباشد ( اعم از اعلام خرابی، مشکلات تاسیساتی و ...) از سوی هتل کنسل گردد، کارگزار هتل دیگری را با همان درجه و ستاره جایگزین می نماید.
11-امضای قرارداد یا خرید تور به صورت الکترونیک از طرف مسافر یا نماینده وی، به منزله مطالعه دقیق مشخصات سفر، آگاهی کامل از مفاد قرارداد، شرایط ابطال سفر و اطلاع از کلیه لوازم ضروری و شخصی مورد نیاز سفر بوده و کلیه مسئولیت های ناشی از عدم توجه به مفاد این پیوست متوجه مسافر خواهد بود.
12-قیمت این تور به زودی اعلام میشود. 

روز اول

حرکت صبح زود، صرف صبحانه و ادامه مسیر به سمت چابهار

خدمات تور

در این روز

ناهار
گردشگر
اتوبوس

شام
گردشگر
در مسیر

اقامت
دراتوبوس
-

روز دوم

صرف صبحانه در مسیر و رسیدن به روستای کهیر و اقامتگاه هنگام ظهر ، صرف ناهار ، استراحت و سپس حرکت به سمت ساحل درک و گشت و گذار تا غروب و برگشت به اقامتگاه و صرف شام و استراحت

خدمات تور

در این روز

ناهار
البرز من
خانه محلی

شام
 البرز من
خانه محلی

اقامت
خانه محلی
روستای کهیر

روز سوم

بعد از صرف صبحانه حرکت به سمت بندر تنگ و گشت و گذار در منطقه ، حرکت به سمت بازار سنتی چابهار، گشت در منطقه تا قبل از غروب آفتاب و حرکت به سمت بریس. شب اقامت در بریس..

خدمات تور

در این روز

ناهار
گردشگر
منطقه آزاد

شام
 البرز من
اقامتگاه

اقامت
اقامتگاه بومگردی
بریس

روز چهارم

حرکت به سمت گواتر و سپس بازدید از بندر بریس ، صرف ناهار در اقامتگاه بریس ، استراحت و سپس رفتن کنار ساحل آبتنی، دیدن منظره زیبای غروب خورشید و بازگشت به اقامتگاه

خدمات تور

در این روز

ناهار
البرز من
اقامتگاه 

شام
 البرز من
اقامتگاه

اقامت
اقامتگاه بومگردی
بریس

روز پنجم

بازدید از کوههای مینیاتوری و تالاب لیپار و سپس تایم آزاد جهت صرف ناهار در منطقه آزاد چابهار و خرید ( در صورت باز بودن مراکز خرید ) سپس حرکت به سمت کرج و تهران

خدمات تور

در این روز

ناهار
گردشگر
بازار چابهار

شام
 گردشگر
در اتوبوس

اقامت
در اتوبوس
-

روز ششم

صرف صبحانه و ناهار در مسیر و رسیدن به تهران و کرج حدود ساعت 23.

خدمات تور

در این روز

ناهار
گردشگر
در اتوبوس

شام
 -
-

اقامت
-
-

• چنانچه سفر به حد نصاب مورد نظر متناسب با ظرفیت آن نرسد، البرزمن مجاز به ابطال آن و موظف به استرداد وجوه دریافتی به مسافر می‌باشد.
• در طول سفر به همراه داشتن کارت شناسایی در هنگام اجرای تور و بازدید ها الزامی می باشد.
• در صورتی که مقامات انتظامی یا جامعه به هر دلیلی از ورود گردشگر به مقصد ممانعت کنند، هیچ گونه مسئولیتی بر عهده البرزمن نخواهد بود. در چنین شرایطی راهنما می تواند در صورت داشتن زمان لازم و شرایط مناسب، مسیر سفر را تغییر دهد و گردشگر ملزم به تبعیت از راهنما خواهد بود.
• برخی از جاذبه های گردشگری ایران محدودیت زمانی جهت بازدید دارند به این صورت که در روزهای خاصی از هفته تعطیل هستند، بنابراین بسته به تاریخ و روز سفر ِگردشگر این امکان وجود دارد که در برخی از پکیج ها، سایتی حذف و گشتی دیگر جایگزین آن گردد.
• برخی از سایت ها و جاذبه های مورد بازدید بکر در ایران دارای مسیرهای دسترسی دشواری هستند، بنابراین هنگام خرید تور، به نوع و درجه سختی پکیج انتخابی خود و نکات مربوطه آن دقت فرمایید.
• حفظ اموال و مدارک شخصی در طول سفر و اقامت در شهر مقصد به عهده مسافر بوده و در صورت مفقود شدن و یا صدمه وارد شدن به اموال، البرزمن هیچ مسئولیتی ندارد.
• رعایت پوشش طبق عرف و قوانین جامعه ایران اسلامی الزامی است.
• احترام گذاشتن به فرهنگ و آداب و رسوم مقصد الزامی است.
• در صورت بروز هرگونه مزاحمت، اخلال، رفتار خلاف شئونات اسلامی و ارزش های فرهنگی و بومی در طول سفر توسط گردشگر، راهنما موظف است ضمن گزارش مراتب به البرزمن تصمیم لازم را در خصوص ادامه یا عدم ادامه حضور این مسافر در ادامه سفر اتخاذ نماید.
• رعایت اصول و موازین لازم در راستای رعایت پروتکل های بهداشتی الزامی است.
• همراه داشتن حیوانات خانگی ممنوع می باشد.
• ورود به حریم شخصی خانه های شهر مقصد ممنوع است.
• با خرید محصولات محلی به اقتصاد بومی مقصد خود کمک کنید.
• از ریختن زباله در معابر منطقه و سایت مورد بازدید خودداری فرمایید.
• جهت بازدید از سایت ها و مناطق مورد بازدید خود در مسیرهای مشخص شده قدم بگذارید.
• از آسیب زدن به طبیعت منطقه و اماکن مورد بازدید جدا خودداری فرمایید.
• مسافر می بایست در طول گشت کلیه ضوابط حاکم بر سفر را پذیرفته و در صورت وارد نمودن هرگونه خسارت به محل های اقامت، وسایل حمل و نقل و مکان های مورد بازدید، شخصاً مسئول پرداخت خسارت وارده خواهد بود.
• در طول سفر از شوخی های خطرناک اجتناب نمایید.
• هرگونه مشکلات و هزینه ناشی از عدم آمادگی جسمانی یا عدم آگاهی مسافر از وضعیت جسمانی خود و یا امراض احتمالی مسافر در طول سفر بعهده مسافر خواهد بود.

قیمت برای هر نفر/ از

رزرو
کل:
تومــان 10,550,000
در حال حاضر در دسترس نیست
حرکت در
04:00:00
این تور درحال حاضر 20 نفر ظرفیت دارد

هنگام رزرو سوالی دارید؟ با ما در ارتباط باشید !

02634104 tour@alborzeman.ir Whatsapp پشتیبانی سوالات پیش از خرید
قوانین تور
 • از ثبت نام تا 30 روز قبل از سفر 5%
 • از 29 تا 15 روز قبل از سفر 10%
 • از 15 تا 7 روز قبل از سفر 20%
 • از7 تا 3روز کاری قبل از سفر 25%
 • از 3 تا 1 روز کاری قبل از سفر 40%
 • از 24 ساعت قبل و در صورت عدم حضور در سفر 60%

ارتباط با ما

  • تلفن : 34213531-026
  • موبایل : 09391725252
  • Email: info@alborzeman.ir
  • کرج، میدان سپاه ، به سمت سه راه گوهردشت ، بعد از خیابان بوستان ، ساختمان گلستان ، واحد یک