تور 4 روزه گلستان، سفر به سرزمین آبشارها

مدت زمان: 4 روزه
مبداء : کرج- میدان سپاه (شهید آجر لو)
مقصد : گلستان
تاریخ اجرا: 9 الی 12 فروردین
بازدید از بندر ترکمن و بازارچه های صنایع دستی آن، گنبد قابوس (بلندترین برج آجری جهان و ثبت جهانی یونسکو)، بازدید از آبشار زیبای شیرآباد، جنگل و دریاچه چشمه گل رامیان، ترکمن صحرا و بازدید از مجموعه گورستان خالد نبی و آرامگاه چوپان عطا و عالم بابا، پیاده رو

جاذبه های مورد بازدید:

بازدید از بندر ترکمن و بازارچه های صنایع دستی آن، گنبد قابوس (بلندترین برج آجری جهان و ثبت جهانی یونسکو)، بازدید از آبشار زیبای شیرآباد، جنگل و دریاچه چشمه گل رامیان، ترکمن صحرا و بازدید از مجموعه گورستان خالد نبی و آرامگاه چوپان عطا و عالم بابا، پیاده روی در طبیعت منطقه و تپه های اعجاب انگیز هزار دره، گشت در بازارچه های محلی و شنیدن موسیقی اصیل ترکمنی

 

دوستدارم به این سفر بروم چون؟

 • قرار است از بلندترین برج آجری جهان یعنی گنبد قابوس بازدید کنم.
 • قرار است از بندر ترکمن  و بازارچه های صنایع دستی ترکمنی ها دیدن کنم.
 • پیاده روی داشته باشم در جنگل های گلستان و آبشار شیر آباد را دیدن کنم.
 • از مجموعه گورستان خالد نبی بازدید کنم.

توضیحات تکمیلی برنامه

نوع تور : همگانی

منظور از تورهای همگانی

این نوع سفرها ترکیبی از انواع گوناگون سفرهای طبیعت گردی، فرهنگی و ماجراجویانه می باشد و به گونه ای طراحی شده تا اکثر افراد مختلف با رده های سنی و علایق متفاوت بتوانند در آن شرکت کرده و با جنبه های جدیدی از سفرهای گروهی آشنا شوند.گرچه شاید در نگاه نخست این گونه سفرها با سفرهایی که خانواده ها و اشخاص با خودروهای شخصی میروند تفاوتی نداشته باشد ولی باید گفت این گونه سفرهای ( به گفته خود مسافران ) دارای ویژگی هایی است که آنها را از سفرهای شخصی متمایز می کند. از جمله بودن و آشنایی با افراد جدید، دیدن جاهایی که معمولا به خاطر عجله در رسیدن به مقصد و یا رانندگی و خستگی به آنها توجهی نداشته اند و همچنین آگاهی از تاریخ و فرهنگ و چگونگی اقلیم یک منطقه توسط راهنما و...

شرایط شرکت کنندگان در این سفر

گروه های هدف

با توجه به هدف اصلی این گونه سفر ها مبنی بر ایجاد تنوع و روحیه ی سرزندگی در عموم مردم و آشنایی هرچه بیشتر آنها با سفرهای مسئولانه و آموزش و آگاه سازی در رابطه با گردشگری پایدار، تمامی خانواده ها و افراد علاقه مند به سفرهای گروهی، مخاطبان این سفرها می باشند .
در اینگونه سفرها معمولا بازدید از چند سایت طبیعی یا فرهنگی و یا تلفیقی از هردو گنجانده می شود. البته اینگونه برنامه ها نه سختی برنامه های طبیعت گردی را دارند و نه به میزان تورهای ویژه ی فرهنگی اطلاعات خاص تاریخی و فرهنگی ارائه می شود. بلکه سعی می گردد تا برنامه ای بینابین برای مسافران در نظر گرفته شود تا ضمن تحقق اهداف اولیه البرزمن مسافران نیز به حداکثر مطلوب خود دست یابند .

قوانین تورهای همگانی

قوانین کلی این تورها

1- در سفرهای همگانی البرز من محور سفر بر روی تغیرات جدید در روحیه ی مسافر است. یعنی در این سفرها سعی میشود مسافران خستگی جسمی و روحی ناشی از کار روزمره را از طریق ارتباط با افراد، قرار گرفتن در محیطی شاد و دوستانه، بازدید از اماکن جدید و تجربه ها ی نو از تن به در کنند .
2- سفرهای همگانی البرزمن مبتنی بر لذت حداکثری از خود سفر و تجربه های نو می باشد. بنابراین در اینگونه سفرها از لوکس گرایی و هتل نشینی صرف پرهیز شده و در عین حال سعی می شود تا بهترین امکانات موجود در مناطق برای رفاه مسافران در نظر گرفته شود .
3- بازدید از روستاها و جوامع محلی و اماکن جدیدی که شاید با وجود نزدیکی به محل زندگی افراد، تا کنون توجهی به آن نشده باشد ، از اهداف این گونه تورهاست .
انتظار می رود همسفران عزیز به موارد فوق توجه لازم را داشته باشند و با اگاهی لازم در این گونه سفرها شرکت نمایند.

 

مدت تور چهار روزه
تاریخ و ساعت حرکت 4 صبح پنج شنبه 9 فروردین ماه 1403.
مبدا حرکت کرج - میدان شهید آجرلو (سپاه)
نوع وسیله نقلیه اتوبوس توریستی 44 نفره
وعده های غذایی 4 وعده صبحانه ، 2 وعده ناهار
شهرها و استان های مورد بازدید

بندر ترکمن ،آزاد شهر ، گنبد کاووس

وسایل مورد نیاز درنظر گرفتن وعده های شام و یک وعده ناهار ، کارت شناسایی (شناسنامه برای زوجین) ، لباس مناسب فصل ، کفش مناسب پیاده روی ، ملحفه و سایر لوازم بهداشتی ، شارژر و سایر لوازم شخصی.

نکات مهم

نکات مهم و قابل توجه:

1- مسیر باماشین : 9 ساعت(با احتساب توقف ها و استراحت) .
2- با توجه به پیاده روی در جنگل های گلستان و بازدید از آبشار شیرآباد کفش مناسب پیاده روی و طبیعت گردی همراه داشته باشید..
3- همراه داشتن کارت شناسایی (شناسنامه برای زوجین الزامی) است.
4- در نظر گرفتن وعده های شام به همسفران توصیه میگردد.
5- در تورهای چندروزه بسته به شرایط منطقه امکان جابه جایی زمان بندی گشت ها ی روزانه وجود دارد.
6- به تهیه لوازم مورد نیاز درج شده در بالا توجه لازم را داشته باشید.
7-تمام برنامه ها در صورت مساعد نبودن شرایط آب و هوایی، عوامل محیطی یا فنی و ... بنا به صلاحدید لیدر و مجموعه قابلیت جابجایی دارند.
8-اگر رزرو هتل اعلام شده به دلیل مشکل و اتفاقاتی که از کنترل کارگزار خارج میباشد ( اعم از اعلام خرابی، مشکلات تاسیساتی و ...) از سوی هتل کنسل گردد، کارگزار هتل دیگری را با همان درجه و ستاره جایگزین می نماید.
9-امضای قرارداد یا خرید تور به صورت الکترونیک از طرف مسافر یا نماینده وی، به منزله مطالعه دقیق مشخصات سفر، آگاهی کامل از مفاد قرارداد، شرایط ابطال سفر و اطلاع از کلیه لوازم ضروری و شخصی مورد نیاز سفر بوده و کلیه مسئولیت های ناشی از عدم توجه به مفاد این پیوست متوجه مسافر خواهد بود.

روز اول

ساعت 4 صبح حرکت از کرج،صرف ناهار در ساری،بازدید و گشت در بندر ترکمن و بازارچه های صنایع دستی آن، امکان قایق سواری تا جزیره آشوراده ( هزینه قایق به عهده مسافر است)حرکت به سمت هتل و استراحت

خدمات تور

در این روز

ناهار
گردشگر
-

شام
گردشگر
-

اقامت
البرز من
هتل

روز دوم

صرف صبحانه، بازدید از گنبد قابوس (بلندترین برج آجری جهان و ثبت جهانی یونسکو)، حرکت به سمت جنگل های گلستان، بازدید از آبشارهای زیبای شیرآباد (در صورت مساعد بودن شرایط جوی)، ظهر برگشت به هتل و استراحت کوتاه . بعد از ظهر حرکت به سمت جنگل های زیبای گلستان و بازدید از جنگل و دریاچه چشمه گل رامیان ، برپایی آتش در جنگل و لذت از غروب خورشید در جنگل و نوشیدن چایی هیزمی

 

خدمات تور

در این روز

ناهار
گردشگر
-

شام
 
گردشگر
-

اقامت
البرزمن
هتل

روز سوم

صرف صبحانه، حرکت به سمت ترکمن صحرا و صرف ناهار محلی، بازدید از مجموعه گورستان خالد نبی و آرامگاه چوپان عطا و عالم بابا، پیاده روی در طبیعت منطقه و تپه های اعجاب انگیز هزار دره،گشت در بازارچه های محلی و شنیدن موسیقی اصیل ترکمنی، بازگشت به هتل و استراحت

خدمات تور

در این روز

ناهار
البرزمن
-

شام
گردشگر
-

اقامت
البرزمن
هتل

روز چهارم

صرف صبحانه و تحویل اتاق ها، بازدید از آبشار کبودوال، صرف ناهار در مسیر و بارگشت به سمت کرج.

خدمات تور

در این روز

ناهار
البرزمن
-

شام
-
-

اقامت
-
-

• چنانچه سفر به حد نصاب مورد نظر متناسب با ظرفیت آن نرسد، البرزمن مجاز به ابطال آن و موظف به استرداد وجوه دریافتی به مسافر می‌باشد.
• در طول سفر به همراه داشتن کارت شناسایی در هنگام اجرای تور و بازدید ها الزامی می باشد.
• در صورتی که مقامات انتظامی یا جامعه به هر دلیلی از ورود گردشگر به مقصد ممانعت کنند، هیچ گونه مسئولیتی بر عهده البرزمن نخواهد بود. در چنین شرایطی راهنما می تواند در صورت داشتن زمان لازم و شرایط مناسب، مسیر سفر را تغییر دهد و گردشگر ملزم به تبعیت از راهنما خواهد بود.
• برخی از جاذبه های گردشگری ایران محدودیت زمانی جهت بازدید دارند به این صورت که در روزهای خاصی از هفته تعطیل هستند، بنابراین بسته به تاریخ و روز سفر ِگردشگر این امکان وجود دارد که در برخی از پکیج ها، سایتی حذف و گشتی دیگر جایگزین آن گردد.
• برخی از سایت ها و جاذبه های مورد بازدید بکر در ایران دارای مسیرهای دسترسی دشواری هستند، بنابراین هنگام خرید تور، به نوع و درجه سختی پکیج انتخابی خود و نکات مربوطه آن دقت فرمایید.
• حفظ اموال و مدارک شخصی در طول سفر و اقامت در شهر مقصد به عهده مسافر بوده و در صورت مفقود شدن و یا صدمه وارد شدن به اموال، البرزمن هیچ مسئولیتی ندارد.
• رعایت پوشش طبق عرف و قوانین جامعه ایران اسلامی الزامی است.
• احترام گذاشتن به فرهنگ و آداب و رسوم مقصد الزامی است.
• در صورت بروز هرگونه مزاحمت، اخلال، رفتار خلاف شئونات اسلامی و ارزش های فرهنگی و بومی در طول سفر توسط گردشگر، راهنما موظف است ضمن گزارش مراتب به البرزمن تصمیم لازم را در خصوص ادامه یا عدم ادامه حضور این مسافر در ادامه سفر اتخاذ نماید.
• رعایت اصول و موازین لازم در راستای رعایت پروتکل های بهداشتی الزامی است.
• همراه داشتن حیوانات خانگی ممنوع می باشد.
• ورود به حریم شخصی خانه های شهر مقصد ممنوع است.
• با خرید محصولات محلی به اقتصاد بومی مقصد خود کمک کنید.
• از ریختن زباله در معابر منطقه و سایت مورد بازدید خودداری فرمایید.
• جهت بازدید از سایت ها و مناطق مورد بازدید خود در مسیرهای مشخص شده قدم بگذارید.
• از آسیب زدن به طبیعت منطقه و اماکن مورد بازدید جدا خودداری فرمایید.
• مسافر می بایست در طول گشت کلیه ضوابط حاکم بر سفر را پذیرفته و در صورت وارد نمودن هرگونه خسارت به محل های اقامت، وسایل حمل و نقل و مکان های مورد بازدید، شخصاً مسئول پرداخت خسارت وارده خواهد بود.
• در طول سفر از شوخی های خطرناک اجتناب نمایید.
• هرگونه مشکلات و هزینه ناشی از عدم آمادگی جسمانی یا عدم آگاهی مسافر از وضعیت جسمانی خود و یا امراض احتمالی مسافر در طول سفر بعهده مسافر خواهد بود.

سفرنامه تور گلستان و ترکمن صحرا00 مورخ 0000/00/00
سفرنامه تور گلستان و ترکمن صحرا00  مورخ 0000/00/00
قیمت برای هر نفر/ از

رزرو
کل:
تومــان 6,650,000
حرکت در
04:00:00
این تور درحال حاضر 35 نفر ظرفیت دارد

هنگام رزرو سوالی دارید؟ با ما در ارتباط باشید !

02634104 tour@alborzeman.ir Whatsapp پشتیبانی سوالات پیش از خرید
قوانین تور
 • از ثبت نام تا 30 روز قبل از سفر 5%
 • از 29 تا 15 روز قبل از سفر 10%
 • از 15 تا 7 روز قبل از سفر 20%
 • از7 تا 3روز کاری قبل از سفر 25%
 • از 3 تا 1 روز کاری قبل از سفر 40%
 • از 24 ساعت قبل و در صورت عدم حضور در سفر 60%

ارتباط با ما

  • تلفن : 34213531-026
  • موبایل : 09391725252
  • Email: info@alborzeman.ir
  • کرج، میدان سپاه ، به سمت سه راه گوهردشت ، بعد از خیابان بوستان ، ساختمان گلستان ، واحد یک