تور 3.5 روزه خوزستان ( شوش، شوشتر و دزفول)

مدت زمان: 3.5 روزه
مبداء : کرج- میدان سپاه
مقصد : شوش
تاریخ اجرا: 3 الی 6 فروردین 10 الی 13 فروردین
بازدید از اثر ثبت جهانی کاخ آپادانای شوش ، هفت تپه و قلعه دمورگان، چغازنیبل، اولین اثر ثبت جهانی ایران در یونسکو، سازه های آبی شوشتر، آرامگاه یعقوب لیث صفاری و ...

جاذبه های مورد بازدید:

بازدید از اثر ثبت جهانی کاخ آپادانای شوش ، هفت تپه و قلعه دمورگان، چغازنیبل، اولین اثر ثبت جهانی ایران در یونسکو، سازه های آبی شوشتر، آرامگاه یعقوب لیث صفاری و ...

 

چرا سفر به این نقطه دیدنی از ایران را به شما پیشنهاد میکنیم؟

  • شهرستان شوش، بواسطه‌ی آثار و بناهای تاریخی برجای‌مانده از ایران کهن، شهرتی جهانی را از آن خود کرده است.
  • در این سفر از زیگورات چغازنبیل، اولین اثر ثبت شده در فهرست میراث جهانی یونسکو ، بازدید می کنید.
  • سازه‌های آبی شوشتر که از بزرگ‌ترین مجموعه‌های صنعتی شناخته شده در عصر پیش از انقلاب صنعتی در جهان ‏است و از سوی سازمان یونسکو «شاهکار نبوغ و خلاقیت» نامیده شده است ، را تماشا می کنیم.
  • در این برنامه شانس بازدید از کاخ آپادانای هخامنشیان، قلعه دمورگان، شهر باستانی شوش، موزه هفت تپه و ... را خواهید داشت.

 

مدت تور سه و نیم روزه 
تاریخ و ساعت حرکت

 جمعه شب 3 فروردین ماه 140

مبدا حرکت کرج - میدان شهید آجرلو (سپاه)
نوع وسیله نقلیه اتوبوس 32 نفره VIP
وعده های غذایی سه وعده صبحانه ، دو وعده ناهار 
شهرها و استان های مورد بازدید

خوزستان ، شوش ، شوشتر ،دزفول

وسایل مورد نیاز در نظر گرفتن وعده های شام رفت و برگشت، کارت شناسایی، لباس گرم، کفش مناسب پیاده روی، آب و لیوان شخصی و غیر یکبار مصرف، ملحفه، پتو سفری، بالشت گردنی، شارژر موبایل و دوربین، ماسک، الکل و سایر لوازم فردی و بهداشتی

نکات مهم

نکات مهم و قابل توجه:

1-مسیر با ماشین حدود 10 ساعت (با احتساب توقف ها ) می باشد.
2-وسیله نقلیه: اتوبوس 32 نفره VIP
3- پیاده روی ها کوتاه بوده و افراد با توانایی عادی به راحتی می توانند در این برنامه شرکت کنند.
4- هتل سنتی و با امکانات محدود می باشد.
5-اولویت اتاق های دو تخته با زوجین می باشد.
6- اتاق ها سه تخته، چهارتخته و پنج تخته می باشند.
7-همراه داشتن کارت شناسایی (شناسنامه برای زوجین الزامی) است.
8-وعده های شام بر عهده همسفران می باشد.
9-در تورهای چندروزه امکان جابجایی بازدید ها توسط راهنما وجود دارد.
10-تمام برنامه ها در صورت مساعد نبودن شرایط آب و هوایی، عوامل محیطی یا فنی و ... بنا به صلاحدید لیدر و مجموعه قابلیت جابجایی دارند
11-اگر رزرو هتل اعلام شده به دلیل مشکل و اتفاقاتی که از کنترل کارگزار خارج میباشد ( اعم از اعلام خرابی، مشکلات تاسیساتی و ...) از سوی هتل کنسل گردد، کارگزار هتل دیگری را با همان درجه و ستاره جایگزین می نماید.
12-امضای قرارداد یا خرید تور به صورت الکترونیک از طرف مسافر یا نماینده وی، به منزله مطالعه دقیق مشخصات سفر، آگاهی کامل از مفاد قرارداد، شرایط ابطال سفر و اطلاع از کلیه لوازم ضروری و شخصی مورد نیاز سفر بوده و کلیه مسئولیت های ناشی از عدم توجه به مفاد این پیوست متوجه مسافر خواهد بود.
13-قیمت این تور به زودی اعلام خواهد شد.

شب حرکت

 شب از کرج به سمت خوزستان حرکت می کنیم.

خدمات تور

در این روز

ناهار
-
-

شام
گردشگر
-

اقامت
درمسیر
استراحت در ماشین

روز اول

صرف صبحانه، حرکت به سمت شوش، بازدید مجموعه ثبت جهانی شوش، کاخ آپادانا و قلعه دمورگان و آشنایی با شکوه تمدن ایرانیان. شوش در زمان باستان از مهمترین نواحی فرهنگ و تمدن بود و امروز هم بناهای تاریخی اش آن را به بهشتی برای تاریخ دوستان تبدیل کرده است. صرف ناهار در اقامتگاه بومگردی، بازدید از محوطه و موزه هفت تپه، هفت تپه که در واقع بازمانده یک شهر باستانی بزرگ است و پیشینه آن به دوران عیلامی میانه بازمیگردد. دیدن زیگورات چغازنبیل، بنایی مطبق و شگفت انگیز که به همراه آثاری که از درون آن به دست آمده از خاصترین آثار تاريخی جهان هستند. حرکت به سمت شوشتر و استراحت و اقامت در هتل سنتی

 

خدمات تور

در این روز

ناهار
البرز من
-

شام
 
گردشگر
-

اقامت
البرز من
هتل سنتی

روز دوم

صرف صبحانه، بازدید از مجموعه سازه های آبی شوشتر، این مجموعه از کهن ترین شاهکارهای فنی و مهندسی در ایران و جهان و مربوط به دوران ساسانیان است که برای بهره گیری بیشتر از نیروی آب، به عنوان محرک آسیاب های صنعتی، ساخته شده اند. صرف ناهار، بازدید از قلعه سلاسل که در گذشته علاوه بر مرکزیت سیاسی، بعنوان پایگاهی جهت نظارت بر کارایی سازه های آبی شوشتر ایفای نقش می کرد. زمان آزاد جهت پیاده روی و قدم زدن در بازار سنتی شوشتر و خرید

خدمات تور

در این روز

ناهار
البرز من
-

شام
گردشگر
-

اقامت
البرز من
هتل سنتی

روز سوم

صرف صبحانه، حرکت به سمت دزفول بازدید از آرامگاه یعقوب لیث صفاری، که او را را نخستین شهریار ایرانیِ احیاگر زبان پارسی، پس از فروپاشی شاهنشاهی ساسانیان می‌دانند. پیاده روی در بافت زیبا و اصیل و تاریخی دزفول، صرف ناهار و بازگشت به سمت کرج

خدمات تور

در این روز

ناهار
البرز من
-

شام
-
-

اقامت
-
-

• چنانچه سفر به حد نصاب مورد نظر متناسب با ظرفیت آن نرسد، البرزمن مجاز به ابطال آن و موظف به استرداد وجوه دریافتی به مسافر می‌باشد.
• در طول سفر به همراه داشتن کارت شناسایی در هنگام اجرای تور و بازدید ها الزامی می باشد.
• در صورتی که مقامات انتظامی یا جامعه به هر دلیلی از ورود گردشگر به مقصد ممانعت کنند، هیچ گونه مسئولیتی بر عهده البرزمن نخواهد بود. در چنین شرایطی راهنما می تواند در صورت داشتن زمان لازم و شرایط مناسب، مسیر سفر را تغییر دهد و گردشگر ملزم به تبعیت از راهنما خواهد بود.
• برخی از جاذبه های گردشگری ایران محدودیت زمانی جهت بازدید دارند به این صورت که در روزهای خاصی از هفته تعطیل هستند، بنابراین بسته به تاریخ و روز سفر ِگردشگر این امکان وجود دارد که در برخی از پکیج ها، سایتی حذف و گشتی دیگر جایگزین آن گردد.
• برخی از سایت ها و جاذبه های مورد بازدید بکر در ایران دارای مسیرهای دسترسی دشواری هستند، بنابراین هنگام خرید تور، به نوع و درجه سختی پکیج انتخابی خود و نکات مربوطه آن دقت فرمایید.
• حفظ اموال و مدارک شخصی در طول سفر و اقامت در شهر مقصد به عهده مسافر بوده و در صورت مفقود شدن و یا صدمه وارد شدن به اموال، البرزمن هیچ مسئولیتی ندارد.
• رعایت پوشش طبق عرف و قوانین جامعه ایران اسلامی الزامی است.
• احترام گذاشتن به فرهنگ و آداب و رسوم مقصد الزامی است.
• در صورت بروز هرگونه مزاحمت، اخلال، رفتار خلاف شئونات اسلامی و ارزش های فرهنگی و بومی در طول سفر توسط گردشگر، راهنما موظف است ضمن گزارش مراتب به البرزمن تصمیم لازم را در خصوص ادامه یا عدم ادامه حضور این مسافر در ادامه سفر اتخاذ نماید.
• رعایت اصول و موازین لازم در راستای رعایت پروتکل های بهداشتی الزامی است.
• همراه داشتن حیوانات خانگی ممنوع می باشد.
• ورود به حریم شخصی خانه های شهر مقصد ممنوع است.
• با خرید محصولات محلی به اقتصاد بومی مقصد خود کمک کنید.
• از ریختن زباله در معابر منطقه و سایت مورد بازدید خودداری فرمایید.
• جهت بازدید از سایت ها و مناطق مورد بازدید خود در مسیرهای مشخص شده قدم بگذارید.
• از آسیب زدن به طبیعت منطقه و اماکن مورد بازدید جدا خودداری فرمایید.
• مسافر می بایست در طول گشت کلیه ضوابط حاکم بر سفر را پذیرفته و در صورت وارد نمودن هرگونه خسارت به محل های اقامت، وسایل حمل و نقل و مکان های مورد بازدید، شخصاً مسئول پرداخت خسارت وارده خواهد بود.
• در طول سفر از شوخی های خطرناک اجتناب نمایید.
• هرگونه مشکلات و هزینه ناشی از عدم آمادگی جسمانی یا عدم آگاهی مسافر از وضعیت جسمانی خود و یا امراض احتمالی مسافر در طول سفر بعهده مسافر خواهد بود.

قیمت برای هر نفر/ از

رزرو
کل:
تومــان 6,950,000
حرکت در
19:00:00
این تور درحال حاضر 28 نفر ظرفیت دارد

هنگام رزرو سوالی دارید؟ با ما در ارتباط باشید !

02634104 tour@alborzeman.ir Whatsapp پشتیبانی سوالات پیش از خرید