تور 3.5 روزه کردستان

مدت زمان: 3.5 روزه
مبداء : کرج
مقصد : کردستان
تاریخ اجرا: 12 تا 15 اردیبهشت
بازدید از مناظر زیبای کوه های زاگرس و جنگل های بلوط ، قایق سواری ، عکاسی ، اورامانات تخت ،عمارت آصف وزیری ، و...

جاذبه های مورد بازدید:

بازدید از مناظر زیبای کوه های زاگرس و جنگل های بلوط ، دریاچه زریوار، ، قایق سواری و عکاسی ، اورامانات تخت ،عمارت آصف وزیری ، و......

 

چرا این مسیر زیبا رو به شما پیشنهاد می کنیم؟

 • دریاچه زریوار، دریاچه ای آرام و زیبا در غرب ایران با مساحت تقریبی ۳ هزار هکتار که به خاطر موقعیت جغرافیای خاص خود محل زندگی انواع آبزیان ، پرندگان و حیوانات است . زریوار یکی از زیباترین دریاچه های آب شیرین دنیاست و نکته جالب توجه این است که هیچ رودی به این دریاچه نمی ریزد و زریبار آب خود را از جوشش چشمه ها و بارش های فصلی تامین می کند .
 • موقع رسیدن پهنه آبی رنگ زیبایی جلوی چشمانمان ظاهر می شود و آرامشی بی مثال به جانمان رخنه می کند . شور و هیجان گردشگران در اطراف زریوار که برخی مشغول قایق سواری، خوردن ماهی کبابی، ماهیگیری ، عکاسی و ... هستند، لذت سفر را چند برابر می کند.
 • بعد از تفریح اطراف دریاچه از خوردن ماهی کبابی که در اطراف دریاچه با نمک وروغن زیتون روی آتش کباب می شود غافل نشوید بدون شک یکی از بهترین طعم های زندگی شما خواهد شد. «اورامانات تخت» از دهکده‌های تاریخی کشور ایران است که در نزدیکی شهرستان مریوان قرار گرفته . لقب هزار ماسوله به دلیل این که طراحی و نوع ساخت و ساز خانه‌ها در آنجا به سبک روستای ماسوله بوده، به این دهکده داده شده است.
 • عمارت آصف وزیری سنندج ، بنای کهن در دوران صفویه احداث شده و در دوره‌هایی همچون قاجاریه و پهلوی اول، بخش‌هایی به آن افزوده شد. می‌توان معماری زیبا و هنرمندانه‌ی ایرانی را در جای‌جای آن با تزیینات چشم‌نواز، مشاهده کرد. این بنا اخیرا به موزه‌ تغییر یافته و از آن به «خانه‌ی کرد»، یاد می‌شود.

توضیحات تکمیلی برنامه

نوع تور : همگانی

منظور از تورهای همگانی

این نوع سفرها ترکیبی از انواع گوناگون سفرهای طبیعت گردی، فرهنگی و ماجراجویانه می باشد و به گونه ای طراحی شده تا اکثر افراد مختلف با رده های سنی و علایق متفاوت بتوانند در آن شرکت کرده و با جنبه های جدیدی از سفرهای گروهی آشنا شوند.گرچه شاید در نگاه نخست این گونه سفرها با سفرهایی که خانواده ها و اشخاص با خودروهای شخصی میروند تفاوتی نداشته باشد ولی باید گفت این گونه سفرهای ( به گفته خود مسافران ) دارای ویژگی هایی است که آنها را از سفرهای شخصی متمایز می کند. از جمله بودن و آشنایی با افراد جدید، دیدن جاهایی که معمولا به خاطر عجله در رسیدن به مقصد و یا رانندگی و خستگی به آنها توجهی نداشته اند و همچنین آگاهی از تاریخ و فرهنگ و چگونگی اقلیم یک منطقه توسط راهنما و...

شرایط شرکت کنندگان در این سفر

گروه های هدف

با توجه به هدف اصلی این گونه سفر ها مبنی بر ایجاد تنوع و روحیه ی سرزندگی در عموم مردم و آشنایی هرچه بیشتر آنها با سفرهای مسئولانه و آموزش و آگاه سازی در رابطه با گردشگری پایدار، تمامی خانواده ها و افراد علاقه مند به سفرهای گروهی، مخاطبان این سفرها می باشند .
در اینگونه سفرها معمولا بازدید از چند سایت طبیعی یا فرهنگی و یا تلفیقی از هردو گنجانده می شود. البته اینگونه برنامه ها نه سختی برنامه های طبیعت گردی را دارند و نه به میزان تورهای ویژه ی فرهنگی اطلاعات خاص تاریخی و فرهنگی ارائه می شود. بلکه سعی می گردد تا برنامه ای بینابین برای مسافران در نظر گرفته شود تا ضمن تحقق اهداف اولیه البرزمن مسافران نیز به حداکثر مطلوب خود دست یابند .

قوانین تورهای همگانی

قوانین کلی این تورها

1- در سفرهای همگانی البرز من محور سفر بر روی تغیرات جدید در روحیه ی مسافر است. یعنی در این سفرها سعی میشود مسافران خستگی جسمی و روحی ناشی از کار روزمره را از طریق ارتباط با افراد، قرار گرفتن در محیطی شاد و دوستانه، بازدید از اماکن جدید و تجربه ها ی نو از تن به در کنند .
2- سفرهای همگانی البرزمن مبتنی بر لذت حداکثری از خود سفر و تجربه های نو می باشد. بنابراین در اینگونه سفرها از لوکس گرایی و هتل نشینی صرف پرهیز شده و در عین حال سعی می شود تا بهترین امکانات موجود در مناطق برای رفاه مسافران در نظر گرفته شود .
3- بازدید از روستاها و جوامع محلی و اماکن جدیدی که شاید با وجود نزدیکی به محل زندگی افراد، تا کنون توجهی به آن نشده باشد ، از اهداف این گونه تورهاست .
انتظار می رود همسفران عزیز به موارد فوق توجه لازم را داشته باشند و با اگاهی لازم در این گونه سفرها شرکت نمایند.

 

مدت تور سه و نیم روزه
تاریخ و ساعت حرکت چهار شنبه 12 اردیبهشت ماه 1403 ،04:00 صبح
مبدا حرکت کرج - میدان شهید آجرلو (سپاه)
نوع وسیله نقلیه اتوبوس 32 نفره Vip 
وعده های غذایی

سه وعده صبحانه، دو وعده ناهار

شهرها و استان های مورد بازدید

کردستان 

وسایل مورد نیاز کارت شناسایی (شناسنامه زوجین)، در نظر گرفتن یک وعده ناهار و وعده های شام که بعهده خود مسافر میباشد، لباس گرم و مناسب فصل، کفش مناسب پیاده روی، ملحفه و لوازم بهداشتی فردی، پتو سفری، بالشت گردنی، شارژر موبایل و دوربین، لیوان شخصی و غیر یکبار مصرف و سایر لوازم فردی

نکات مهم

نکات مهم و قابل توجه:

 1. وسیله نقلیه: اتوبوس 32 نفره vip
 2. بازدید از جاذبه ها حدود 1 ساعت پیاده روی خواهد داشت.
 3. وعده ناهار روز دوم و وعده های غذایی شام به عهده مسافران می باشد.
 4. قایق سواری در دریاچه زریوار اختیاری بوده بنابراین هزینه آن به عهده گردشگر می باشد.
 5. اولویت اتاق های دو تخته با زوجین است.
 6. اتاق ها سه تخته، چهارتخته و پنج تخته هستند.
 7. همراه داشتن ملحفه به همسفران توصیه می گردد.
 8. در تورهای چند روزه بنا به صلاحدید لیدر امکان جابجایی گشتهای روزانه وجود دارد.
 9. در صورتی که مقامات انتظامی یا جامعه محلی به هر دلیلی از ورود مسافر به مقصد ممانعت کنند، مسافر ملزم به تبعیت از دستورات بوده و هیچ گونه مسئولیتی بر عهده کارگزار نخواهد بود.
 10. تمام برنامه ها در صورت مساعد نبودن شرایط آب و هوایی، عوامل محیطی یا فنی و ... بنا به صلاحدید لیدر و مجموعه قابلیت جابجایی دارند.

روز اول

رسیدن به سنندج و صرف صبحانه، بازدید از موزه کرد و بازار، صرف ناهار، حرکت به سمت مریوان، تحویل هتل و استراحت

خدمات تور

در این روز

ناهار
-

شام
گردشگر
-

اقامت
اتوبوس
-

روز دوم

صرف صبحانه در هتل، حرکت به سمت اورامانات، بازدید از روستای تاریخی اورامانات و تماشای طبیعت بهاری کردستان، (ناهار به عهده گردشگر) ، حرکت به سمت دریاچه زریوار، وقت آزاد جهت قایق سواری

 

خدمات تور

در این روز

ناهار
البرزمن
رستوران

شام
گردشگر

-

اقامت
هتل
-

روز سوم

صرف صبحانه ، بازدید از روستای زیبای دره تفی، حرکت به سمت همدان و بازدید از آرامگاه بوعلی ، صرف ناهار در رستوران، بازگشت به سمت کرج.

 

خدمات تور

در این روز

ناهار
البرزمن
-

شام
-
-

اقامت
-
-

• چنانچه سفر به حد نصاب مورد نظر متناسب با ظرفیت آن نرسد، البرزمن مجاز به ابطال آن و موظف به استرداد وجوه دریافتی به مسافر می‌باشد.
• در طول سفر به همراه داشتن کارت شناسایی در هنگام اجرای تور و بازدید ها الزامی می باشد.
• در صورتی که مقامات انتظامی یا جامعه به هر دلیلی از ورود گردشگر به مقصد ممانعت کنند، هیچ گونه مسئولیتی بر عهده البرزمن نخواهد بود. در چنین شرایطی راهنما می تواند در صورت داشتن زمان لازم و شرایط مناسب، مسیر سفر را تغییر دهد و گردشگر ملزم به تبعیت از راهنما خواهد بود.
• برخی از جاذبه های گردشگری ایران محدودیت زمانی جهت بازدید دارند به این صورت که در روزهای خاصی از هفته تعطیل هستند، بنابراین بسته به تاریخ و روز سفر ِگردشگر این امکان وجود دارد که در برخی از پکیج ها، سایتی حذف و گشتی دیگر جایگزین آن گردد.
• برخی از سایت ها و جاذبه های مورد بازدید بکر در ایران دارای مسیرهای دسترسی دشواری هستند، بنابراین هنگام خرید تور، به نوع و درجه سختی پکیج انتخابی خود و نکات مربوطه آن دقت فرمایید.
• حفظ اموال و مدارک شخصی در طول سفر و اقامت در شهر مقصد به عهده مسافر بوده و در صورت مفقود شدن و یا صدمه وارد شدن به اموال، البرزمن هیچ مسئولیتی ندارد.
• رعایت پوشش طبق عرف و قوانین جامعه ایران اسلامی الزامی است.
• احترام گذاشتن به فرهنگ و آداب و رسوم مقصد الزامی است.
• در صورت بروز هرگونه مزاحمت، اخلال، رفتار خلاف شئونات اسلامی و ارزش های فرهنگی و بومی در طول سفر توسط گردشگر، راهنما موظف است ضمن گزارش مراتب به البرزمن تصمیم لازم را در خصوص ادامه یا عدم ادامه حضور این مسافر در ادامه سفر اتخاذ نماید.
• رعایت اصول و موازین لازم در راستای رعایت پروتکل های بهداشتی الزامی است.
• همراه داشتن حیوانات خانگی ممنوع می باشد.
• ورود به حریم شخصی خانه های شهر مقصد ممنوع است.
• با خرید محصولات محلی به اقتصاد بومی مقصد خود کمک کنید.
• از ریختن زباله در معابر منطقه و سایت مورد بازدید خودداری فرمایید.
• جهت بازدید از سایت ها و مناطق مورد بازدید خود در مسیرهای مشخص شده قدم بگذارید.
• از آسیب زدن به طبیعت منطقه و اماکن مورد بازدید جدا خودداری فرمایید.
• مسافر می بایست در طول گشت کلیه ضوابط حاکم بر سفر را پذیرفته و در صورت وارد نمودن هرگونه خسارت به محل های اقامت، وسایل حمل و نقل و مکان های مورد بازدید، شخصاً مسئول پرداخت خسارت وارده خواهد بود.
• در طول سفر از شوخی های خطرناک اجتناب نمایید.
• هرگونه مشکلات و هزینه ناشی از عدم آمادگی جسمانی یا عدم آگاهی مسافر از وضعیت جسمانی خود و یا امراض احتمالی مسافر در طول سفر بعهده مسافر خواهد بود.

 
 
قیمت برای هر نفر/ از

رزرو
کل:
تومــان 7,850,000
در حال حاضر در دسترس نیست
حرکت در
04:00:00
این تور درحال حاضر 32 نفر ظرفیت دارد

هنگام رزرو سوالی دارید؟ با ما در ارتباط باشید !

02634104 tour@alborzeman.ir Whatsapp پشتیبانی سوالات پیش از خرید

نماد اعتماد الکترونیک

enamad

ارتباط با ما

  • تلفن : 34213531-026
  • موبایل : 09391725252
  • Email: info@alborzeman.ir
  • کرج، میدان سپاه ، به سمت سه راه گوهردشت ، بعد از خیابان بوستان ، ساختمان گلستان ، واحد یک