تور کرمانشاه و همدان

مدت زمان: 3 روزه
مبداء : کرج
مقصد : کرمانشاه
تاریخ اجرا: 6 الی 8 فروردین
بازدید از نگاره های سنگی طاق بستان، تکیه معاون الملک، مجموعه تاریخی بیستون که جزء میراث جهانی یونسکو هست، آرمگاه بابا طاهر و بوعلی در همدان، تماشای آبشار گنجنامه و کتیبه های هخامنشی اطراف آبشار

جاذبه های مورد بازدید:

بازدید از نگاره های سنگی طاق بستان، تکیه معاون الملک، مجموعه تاریخی بیستون که جزء میراث جهانی یونسکو هست، آرمگاه بابا طاهر و بوعلی در همدان، تماشای آبشار گنجنامه و کتیبه های هخامنشی اطراف آبشار ...

دوستدارم به این سفر بروم چون:

 • مناظر زیبای کوه های زاگرس و جنگل های بلوط را خواهید دید.

 • از سایت تاریخی بیستون که جزء میراث جهانی یونسکو هست، دیدار خواهیدکرد.

 • نگاره های سنگی طاق بستان را خواهید دید.

 • تکیه معاون الملک کاشی‌کاری‌های بی‌نظیری دارد که هر یک روایتی تاریخی را بیان می‌کنند؛ این ویژگی آن قدر جذاب است که برخی این تکیه را بنایی با کاشی‌های قصه‌گو می‌دانند.

 • آرمگاه بابا طاهر و بوعلی در همدان را خواهید دید.

 • از آبشار گنجنامه که یکی از زیباترین جلوه های طبیعت همدان است دیدن میکنید و با کتیبه های هخامنشی اطراف ابشار آشنا می شوید.

توضیحات تکمیلی برنامه

نوع تور : همگانی

منظور از تورهای همگانی

این نوع سفرها ترکیبی از انواع گوناگون سفرهای طبیعت گردی، فرهنگی و ماجراجویانه می باشد و به گونه ای طراحی شده تا اکثر افراد مختلف با رده های سنی و علایق متفاوت بتوانند در آن شرکت کرده و با جنبه های جدیدی از سفرهای گروهی آشنا شوند.گرچه شاید در نگاه نخست این گونه سفرها با سفرهایی که خانواده ها و اشخاص با خودروهای شخصی میروند تفاوتی نداشته باشد ولی باید گفت این گونه سفرهای ( به گفته خود مسافران ) دارای ویژگی هایی است که آنها را از سفرهای شخصی متمایز می کند. از جمله بودن و آشنایی با افراد جدید، دیدن جاهایی که معمولا به خاطر عجله در رسیدن به مقصد و یا رانندگی و خستگی به آنها توجهی نداشته اند و همچنین آگاهی از تاریخ و فرهنگ و چگونگی اقلیم یک منطقه توسط راهنما و...

شرایط شرکت کنندگان در این سفر

گروه های هدف

با توجه به هدف اصلی این گونه سفر ها مبنی بر ایجاد تنوع و روحیه ی سرزندگی در عموم مردم و آشنایی هرچه بیشتر آنها با سفرهای مسئولانه و آموزش و آگاه سازی در رابطه با گردشگری پایدار، تمامی خانواده ها و افراد علاقه مند به سفرهای گروهی، مخاطبان این سفرها می باشند .
در اینگونه سفرها معمولا بازدید از چند سایت طبیعی یا فرهنگی و یا تلفیقی از هردو گنجانده می شود. البته اینگونه برنامه ها نه سختی برنامه های طبیعت گردی را دارند و نه به میزان تورهای ویژه ی فرهنگی اطلاعات خاص تاریخی و فرهنگی ارائه می شود. بلکه سعی می گردد تا برنامه ای بینابین برای مسافران در نظر گرفته شود تا ضمن تحقق اهداف اولیه البرزمن مسافران نیز به حداکثر مطلوب خود دست یابند .

قوانین تورهای همگانی

قوانین کلی این تورها

1- در سفرهای همگانی البرز من محور سفر بر روی تغیرات جدید در روحیه ی مسافر است. یعنی در این سفرها سعی میشود مسافران خستگی جسمی و روحی ناشی از کار روزمره را از طریق ارتباط با افراد، قرار گرفتن در محیطی شاد و دوستانه، بازدید از اماکن جدید و تجربه ها ی نو از تن به در کنند .
2- سفرهای همگانی البرزمن مبتنی بر لذت حداکثری از خود سفر و تجربه های نو می باشد. بنابراین در اینگونه سفرها از لوکس گرایی و هتل نشینی صرف پرهیز شده و در عین حال سعی می شود تا بهترین امکانات موجود در مناطق برای رفاه مسافران در نظر گرفته شود .
3- بازدید از روستاها و جوامع محلی و اماکن جدیدی که شاید با وجود نزدیکی به محل زندگی افراد، تا کنون توجهی به آن نشده باشد ، از اهداف این گونه تورهاست .
انتظار می رود همسفران عزیز به موارد فوق توجه لازم را داشته باشند و با اگاهی لازم در این گونه سفرها شرکت نمایند.

مدت تور سه روزه
تاریخ و ساعت حرکت 4 صبح دوشنبه 6 فروردین
مبدا حرکت کرج - میدان شهید آجرلو (سپاه)
نوع وسیله نقلیه اتوبوس32  نفره  vip 
وعده های غذایی سه وعده صبحانه، دو وعده ناهار
شهرها و استان های مورد بازدید استان کرمانشاه
وسایل مورد نیاز کارت شناسایی( شناسنامه مخصوص زوجین)،در نظر گرفتن یک وعده ناهار و وعده های شام، لباس مناسب فصل، کفش مناسب پیاده روی، پانچو، آب و لیوان شخصی و غیر یکبار مصرف، ملحفه و لوازم بهداشتی فردی، شارژر موبایل و دوربین و سایر لوازم فردی
نکات مهم

نکات مهم و قابل توجه:

 1. مسیر با ماشین: حدود 7 ساعت
 2. فصل اجرا: بهار و تابستان
 3.  با توجه به پیاده روی ها لباس و کفش مناسب پیاده روی همراه داشته باشید.
 4. همراه داشتن کارت شناسایی ( شناسنامه برای زوجین ) الزامی است.
 5. اولویت اتاق های دو تخته با زوجین می باشد.
 6. اتاق ها سه تخته، چهارتخته و پنج تخته می باشند.
 7. اگر رزرو هتل اعلام شده به دلیل مشکل و اتفاقاتی که از کنترل کارگزار خارج میباشد ( اعم از اعلام خرابی، مشکلات تاسیساتی و ...) از سوی هتل کنسل گردد، کارگزار هتل دیگری را با همان درجه و ستاره جایگزین می نماید.
 8. امضای قرارداد یا خرید تور به صورت الکترونیک از طرف مسافر یا نماینده وی، به منزله مطالعه دقیق مشخصات سفر، آگاهی کامل از مفاد قرارداد، شرایط ابطال سفر و اطلاع از کلیه لوازم ضروری و شخصی مورد نیاز سفر بوده و کلیه مسئولیت های ناشی از عدم توجه به مفاد این پیوست متوجه مسافر خواهد بود.

روز اول

حرکت صبح به سمت همدان و صرف صبحانه در مسیر، بازدید از مجموعه توریستی گنجنامه ، دیدن آبشار 12 متری آن و تماشای طبیعت دل نشین مجموعه، دیدن کتیبه های باستانی آن جا که نوشته هایی با خط میخی و به زبان های پارسی باستانی، ایلامی و بابلی که معرفی نامه شاهان هخامنشی، داریوش و خشایارشاه هستند و ادامه مسیر به سمت کرمانشاه ،صرف ناهار و بازدید از محوطه ثبت جهانی و کم نظیر بیستون، تماشای سنگ نگاره بیستون، بزرگ‌ترین سنگ نبشته جهان، مجسمه هرکول، سراب بیستون، نقش برجسته های اشکانی، وقف نامه شیخ علیخان زنگنه و سایر قسمتهای تاریخی مجموعه، اقامت در هتل و استراحت

خدمات تور

در این روز

ناهار
البرزمن
رستوران

شام
گردشگر
-

اقامت
هتل
-

روز دوم

صرف صبحانه، بازدید از طاق بستان، ، از مهم‌ترین و با ارزش‌ترین اسناد تاریخی و تماشای حجاری‌ها و سنگ نگاره‌های زیبای آن که در حقیقت معرف عظمت و شکوه هنر ایران زمین هستند.، بازدید از تکیه معاون الملک ، از جمله آثار زیبا و باشکوهی‌که از دوره قاجاریه در کرمانشاه به یادگار مانده‌ و تماشای تزئینات هنری و جلوه شیشه های رنگی آن، بازار محلی کرمانشاه( در صورت باز بودن)، حرکت به سمت هتل و استراحت

.

خدمات تور

در این روز

ناهار
گردشگر
-

شام
گردشگر
-

اقامت
هتل
-

روز سوم

صرف صبحانه، حرکت به سمت همدان و بازدید از آرامگاه بوعلی و آرمگاه بابا طاهر و مجموعه هگمتانه (در صورت امکان)، بازگشت به کرج

.

خدمات تور

در این روز

ناهار
البرزمن
رستوران

شام
-
-

اقامت
-
-

• چنانچه سفر به حد نصاب مورد نظر متناسب با ظرفیت آن نرسد، البرزمن مجاز به ابطال آن و موظف به استرداد وجوه دریافتی به مسافر می‌باشد.
• در طول سفر به همراه داشتن کارت شناسایی در هنگام اجرای تور و بازدید ها الزامی می باشد.
• در صورتی که مقامات انتظامی یا جامعه به هر دلیلی از ورود گردشگر به مقصد ممانعت کنند، هیچ گونه مسئولیتی بر عهده البرزمن نخواهد بود. در چنین شرایطی راهنما می تواند در صورت داشتن زمان لازم و شرایط مناسب، مسیر سفر را تغییر دهد و گردشگر ملزم به تبعیت از راهنما خواهد بود.
• برخی از جاذبه های گردشگری ایران محدودیت زمانی جهت بازدید دارند به این صورت که در روزهای خاصی از هفته تعطیل هستند، بنابراین بسته به تاریخ و روز سفر ِگردشگر این امکان وجود دارد که در برخی از پکیج ها، سایتی حذف و گشتی دیگر جایگزین آن گردد.
• برخی از سایت ها و جاذبه های مورد بازدید بکر در ایران دارای مسیرهای دسترسی دشواری هستند، بنابراین هنگام خرید تور، به نوع و درجه سختی پکیج انتخابی خود و نکات مربوطه آن دقت فرمایید.
• حفظ اموال و مدارک شخصی در طول سفر و اقامت در شهر مقصد به عهده مسافر بوده و در صورت مفقود شدن و یا صدمه وارد شدن به اموال، البرزمن هیچ مسئولیتی ندارد.
• رعایت پوشش طبق عرف و قوانین جامعه ایران اسلامی الزامی است.
• احترام گذاشتن به فرهنگ و آداب و رسوم مقصد الزامی است.
• در صورت بروز هرگونه مزاحمت، اخلال، رفتار خلاف شئونات اسلامی و ارزش های فرهنگی و بومی در طول سفر توسط گردشگر، راهنما موظف است ضمن گزارش مراتب به البرزمن تصمیم لازم را در خصوص ادامه یا عدم ادامه حضور این مسافر در ادامه سفر اتخاذ نماید.
• رعایت اصول و موازین لازم در راستای رعایت پروتکل های بهداشتی الزامی است.
• همراه داشتن حیوانات خانگی ممنوع می باشد.
• ورود به حریم شخصی خانه های شهر مقصد ممنوع است.
• با خرید محصولات محلی به اقتصاد بومی مقصد خود کمک کنید.
• از ریختن زباله در معابر منطقه و سایت مورد بازدید خودداری فرمایید.
• جهت بازدید از سایت ها و مناطق مورد بازدید خود در مسیرهای مشخص شده قدم بگذارید.
• از آسیب زدن به طبیعت منطقه و اماکن مورد بازدید جدا خودداری فرمایید.
• مسافر می بایست در طول گشت کلیه ضوابط حاکم بر سفر را پذیرفته و در صورت وارد نمودن هرگونه خسارت به محل های اقامت، وسایل حمل و نقل و مکان های مورد بازدید، شخصاً مسئول پرداخت خسارت وارده خواهد بود.
• در طول سفر از شوخی های خطرناک اجتناب نمایید.
• هرگونه مشکلات و هزینه ناشی از عدم آمادگی جسمانی یا عدم آگاهی مسافر از وضعیت جسمانی خود و یا امراض احتمالی مسافر در طول سفر بعهده مسافر خواهد بود.

 

 

قیمت برای هر نفر/ از

رزرو
کل:
تومــان 5,950,000
حرکت در
04:00:00
این تور درحال حاضر 25 نفر ظرفیت دارد

هنگام رزرو سوالی دارید؟ با ما در ارتباط باشید !

02634104 tour@alborzeman.ir Whatsapp پشتیبانی سوالات پیش از خرید
قوانین تور
 • از ثبت نام تا 30 روز قبل از سفر 5%
 • از 29 تا 15 روز قبل از سفر 10%
 • از 15 تا 7 روز قبل از سفر 20%
 • از7 تا 3روز کاری قبل از سفر 25%
 • از 3 تا 1 روز کاری قبل از سفر 40%
 • از 24 ساعت قبل و در صورت عدم حضور در سفر 60%

ارتباط با ما

  • تلفن : 34213531-026
  • موبایل : 09391725252
  • Email: info@alborzeman.ir
  • کرج، میدان سپاه ، به سمت سه راه گوهردشت ، بعد از خیابان بوستان ، ساختمان گلستان ، واحد یک