تور یک روزه جنگل تنگه دار

مدت زمان: 1 روزه
مبداء : کرج
مقصد : استان مازندران
تاریخ اجرا: جمعه 23 تیر ماه
رزرو حداقل | حداکثر : 1 - 1 نفر
ظرفیت تور : 0
حمل و نقل : اتوبوس
جنگل پیمایی سبک در جنگل های زیبای هیرکانی، برنامه ویژه رودخانه پیمایی و تنگه نوردی متفاوت و ماجراجویانه در تنگه دار، آب بازی هیجانی و پرش از ارتفاع به داخل حوضچه های آب و ...

جاذبه های مورد بازدید:

جنگل پیمایی سبک در جنگل های زیبای هیرکانی، برنامه ویژه رودخانه پیمایی و تنگه نوردی متفاوت و ماجراجویانه در تنگه دار، آب بازی هیجانی و پرش از ارتفاع به داخل حوضچه های آب و ...

چرا سفر به این جنگل و تنگه مرموز را پیشنهاد می کنیم؟

 • از همان ابتدا می توانید پا در آب خنک رودخانه تنگه دار بگذارید و  مناظر زیبای صخره های پوشیده از خزه و پرسیاوشان را ببینید.
 • عمق آب در هر قدمتان متغیر است. هنگامی که آب تا زانوی شما است بازهم مراقب باشید، ممکن است در قدم بعدی تا گردنتان در آب فرو بروید. در ادامه راه به حوضچه هایی می رسید که می توانید از روی صخره ها در آن شیرجه بزنید و گرمای شهر را با خنکی آب عوض کنید.
 • این مسیر یکی از بهترین و مهیج ترین مسیرهای آب و آب بازی می باشد که برای اولین بار توسط البرزمن شناسایی و اجرا شد و به نام تنگه دار نام گذاری شد و به همین اسم معروف و شناخته شد.

توضیحات تکمیلی برنامه

نوع تور : طبیعت گردی

منظور از تورهای طبیعت گردی

در این نوع سفرها محور اصلی سفر بر اساس بازدید از یک سایت خاص طبیعی و یا اقامت در دامان طبیعت میباشد. ناگفته پیداست که این نوع سفرها برای همگان مناسب نیست و به همین دلیل هم زمان و شرایط برگزاری و تعداد شرکت کنندگان نیز خاص می باشد.در اینگونه سفرها افراد بسیار علاقه مند به طبیعت و کسانی که تحمل شرایط سخت طبیعی (مانند: استفاده از دستشوی صحرایی در صورت لزوم، نبود حمام برای چند روز متوالی، پیاده روی های طولانی و ...) را دارند، شرکت کرده و تمام اصول طبیعت گردی با دقت تمام آموزش داده شده و رعایت میشوند. چراکه در سفرهای طبیعت گردی ویژه اصل بر سازگاری با طبیعت است و به همین دلیل نیز شرایط خاص به خود را میطلبد.

درجه سختی تور : درجه دو

منظور از تورهای طبیعت گردی با درجه سختی دو

افراد شرکت کننده در این تورها باید از آمادگی جسمانی نسبتا خوبی برخوردار باشند . در تورهای طبیعت گردی با درجه سختی دو باید آمادگی پیاده روی 3 الی 7 ساعت در روز را داشته باشید. به همراه پیاده روی در این تورها باید آمادگی سختی هایی شامل گذر از سربالایی ها و سرازیری ها، عبور از مسیرهای سنگلاخی رودخانه ای، غارنوری در غارهای بکر و ... را داشته باشید.

قوانین تورهای طبیعت گردی

ویژگی شرکت کنندگان و قوانین تورهای طبیعت گردی

قوانین شرکت در تورهای طبیعت گردی :

1- ما طبیعت گردانی هستیم که جز با رد پا اثر دیگری در طبیعت بر جای نمیگذاریم و عکس تنها یادگاری است که از طبیعت بر میداریم.
2- ما در تمام طول سفر اصول ایمنی و حفاظت از جان خود را فراموش نکرده و آنرا کاملا رعایت میکنیم.
3- استفاده از هوای تازه، سکوت،آرامش طبیعت، یکی شدن با طبیعت و دیدن مناظر زیبای آن جزء اهداف مشترک همه ما طبیعت گردان میباشد.
4- ما اصول بهره مندی از خوراک سالم و مناسب طبیعت گردی را رعایت میکنیم.
5- ما تمام اصول سفرهای گروهی را رعایت کرده و از تصمیمات شخصی خارج از چارچوب گروه اجتناب میکنیم.

مدت تور یک روزه
تاریخ و ساعت حرکت 4 صبح جمعه 23 تیر ماه 1402
مبدا حرکت کرج - میدان شهید آجرلو (سپاه)
نوع وسیله نقلیه اتوبوس توریستی 40 نفره
وعده های غذایی یک وعده صبحانه - پذیرایی میان وعده ( وعده نهار بر عهده گردشگر می باشد)
برنامه سفر

صبح زود از کرج به سمت چالوس حرکت می کنیم، صبحانه را در رستوران نوشجان کرده و قبل از ظهر به ابتدای مسیر پیاده روی می رسیم. حدود 2 ساعت رودخانه نوردی و آب بازی تا رسیدن به انتهای مسیر سپس بازگشت از همان مسیر و اتراق کردن و صرف ناهار خواهیم داشت، سپس به سمت کرج و تهران رهسپار میشویم.

وسایل مورد نیاز

کارت شناسایی، یک وعده ناهار ، لباس مناسب فصل، کفش مناسب پیاده روی یا صندل طبیعتگردی،لباس و کفش اضافه، لیوان شخصی و غیر یکبار مصرف و سایر لوازم شخصی، کیسه پلاستیکی، زیر انداز انفرادی و همه وسایل داخل کوله پشتی

نکات مهم

نکات مهم و قابل توجه:

1-مسیر با ماشین: حدود 5 ساعت ( با احتساب توقف ها)
2- فصل اجرا: تابستان
3-  در بخشی از مسیر رودخانه که حدود 2 الی 3 متر رودخانه را شامل می شود، ارتفاع آب به خاطر حوضچه ای که در آن وجود دارد به حدود 2 تا 3 متر می رسد که در این بخش با طناب کشی که تیم البرز من انجام می دهد،حتی دوستانی که شنا بلد نیستند نیز می توانند از این مسیر عبور می کنند.
4- افرادی که در این برنامه شرکت می کنند باید توانایی جسمانی رو به بالا داشته، نسبت به آب ترسی نداشته باشند و اهل آب و آب بازی و ماجراجویی باشند.
5-تمام وسایل همراه افراد باید در حداقل ممکن داخل کوله پشتی باشند و حتما باید با کیسه پلاستیکی در نقاطی که آب زیاد است، کاور شود تا وسایل داخل آن خیس نشود.
6- با توجه به پیاده روی 4 ساعته ( مجموع رفت و برگشت) لباس و کفش مناسب پیاده روی و طبیعت گردی همراه داشته باشید.
7-به همراه داشتن یک وعده ناهار سبک برای صرف ناهار داخل طبیعت به همسفران توصیه می گردد.
8-به همراه داشتن کفش و لباس اضافه در این تور الزامی است.
9-در صورتی که مقامات انتظامی یا جامعه محلی به هر دلیلی از ورود مسافر به مقصد ممانعت کنند، مسافر ملزم به تبعیت از دستورات بوده و هیچ گونه مسئولیتی بر عهده کارگزار نخواهد بود.
10-تمام برنامه ها در صورت مساعد نبودن شرایط آب و هوایی، عوامل محیطی یا فنی و ... بنا به صلاحدید لیدر و مجموعه قابلیت جابجایی دارند.
11-درجه سختی 2 :( افراد شرکت کننده در این تورها باید از آمادگی جسمانی نسبتا خوبی برخوردار باشند . در تورهای طبیعت گردی با درجه سختی دو باید آمادگی پیاده روی 3 الی 7 ساعت در روز را داشته باشید. به همراه پیاده روی در این تورها باید آمادگی سختی هایی شامل گذر از سربالایی ها و سرازیری ها، عبور از مسیرهای سنگلاخی رودخانه ای، غارنوری در غارهای بکر و ... را داشته باشید.) 
.

چنانچه سفر به حد نصاب مورد نظر متناسب با ظرفیت آن نرسد، البرزمن مجاز به ابطال آن و موظف به استرداد وجوه دریافتی به مسافر می‌باشد.
• در طول سفر به همراه داشتن کارت شناسایی در هنگام اجرای تور و بازدید ها الزامی می باشد.
• در صورتی که مقامات انتظامی یا جامعه به هر دلیلی از ورود گردشگر به مقصد ممانعت کنند، هیچ گونه مسئولیتی بر عهده البرزمن نخواهد بود. در چنین شرایطی راهنما می تواند در صورت داشتن زمان لازم و شرایط مناسب، مسیر سفر را تغییر دهد و گردشگر ملزم به تبعیت از راهنما خواهد بود.
• برخی از جاذبه های گردشگری ایران محدودیت زمانی جهت بازدید دارند به این صورت که در روزهای خاصی از هفته تعطیل هستند، بنابراین بسته به تاریخ و روز سفر ِگردشگر این امکان وجود دارد که در برخی از پکیج ها، سایتی حذف و گشتی دیگر جایگزین آن گردد.
• برخی از سایت ها و جاذبه های مورد بازدید بکر در ایران دارای مسیرهای دسترسی دشواری هستند، بنابراین هنگام خرید تور، به نوع و درجه سختی پکیج انتخابی خود و نکات مربوطه آن دقت فرمایید.
• حفظ اموال و مدارک شخصی در طول سفر و اقامت در شهر مقصد به عهده مسافر بوده و در صورت مفقود شدن و یا صدمه وارد شدن به اموال، البرزمن هیچ مسئولیتی ندارد.
• رعایت پوشش طبق عرف و قوانین جامعه ایران اسلامی الزامی است.
• احترام گذاشتن به فرهنگ و آداب و رسوم مقصد الزامی است.
• در صورت بروز هرگونه مزاحمت، اخلال، رفتار خلاف شئونات اسلامی و ارزش های فرهنگی و بومی در طول سفر توسط گردشگر، راهنما موظف است ضمن گزارش مراتب به البرز من تصمیم لازم را در خصوص ادامه یا عدم ادامه حضور این مسافر در بقیه سفر اتخاذ نماید.
• رعایت اصول و موازین لازم در راستای رعایت پروتکل های بهداشتی الزامی است.
• همراه داشتن حیوانات خانگی ممنوع می باشد.
• ورود به حریم شخصی خانه های شهر مقصد ممنوع است.
• با خرید محصولات محلی به اقتصاد بومی مقصد خودکمک کنید.
• از ریختن زباله در معابر منطقه و سایت مورد بازدید خودداری فرمایید.
• جهت بازدید از سایت ها و مناطق مورد بازدید خود در مسیرهای مشخص شده قدم بگذارید.
• از آسیب زدن به طبیعت منطقه و اماکن مورد بازدید جدا خودداری فرمایید.
• مسافر می بایست در طول گشت کلیه ضوابط حاکم بر سفر را پذیرفته و در صورت وارد نمودن هرگونه خسارت به محل های اقامت، وسایل حمل و نقل و مکان های مورد بازدید، شخصاً مسئول پرداخت خسارت وارده خواهد بود.
• در طول سفر از شوخی های خطرناک اجتناب نمایید.
• هرگونه مشکلات و هزینه ناشی از عدم آمادگی جسمانی یا عدم آگاهی مسافر از وضعیت جسمانی خود و یا امراض احتمالی مسافر در طول سفر بعهده مسافر خواهد بود

قیمت برای هر نفر/ از

رزرو
کل:
تومــان 790,000
در حال حاضر در دسترس نیست
حرکت در
04:00:00
این تور درحال حاضر 0 نفر ظرفیت دارد

هنگام رزرو سوالی دارید؟ با ما در ارتباط باشید !

02634213531 tour@alborzeman.ir Whatsapp پشتیبانی سوالات پیش از خرید
قوانین تور
 • از ثبت نام تا 30 روز قبل از سفر 5%
 • از 29 تا 15 روز قبل از سفر 10%
 • از 15 تا 7 روز قبل از سفر 20%
 • از7 تا 3روز کاری قبل از سفر 25%
 • از 3 تا 1 روز کاری قبل از سفر 40%
 • از 24 ساعت قبل و در صورت عدم حضور در سفر 60%

ارتباط با ما

  • تلفن : 34213531-026
  • موبایل : 09391725252
  • Email: info@alborzeman.ir
  • کرج، میدان سپاه ، به سمت سه راه گوهردشت ، بعد از خیابان بوستان ، ساختمان گلستان ، واحد یک