تور یک روزه تنگه آب نوس

مدت زمان: 1 روزه
مبداء : کرج
مقصد : نشتارود
تاریخ اجرا: جمعه 16 تیر ماه
رزرو حداقل | حداکثر : 1 - 40 نفر
ظرفیت تور : 40
حمل و نقل : اتوبوس
دره نوردی و رودخانه پیمایی، صخره نوردی و آب بازی و آب تنی در حوضچه ها و تماشای آبریزها و آبشارهای کوچک و بزرگ تنگه زیبای آب نوس و ...

جاذبه های مورد بازدید:

دره نوردی و رودخانه پیمایی، صخره نوردی و آب بازی و آب تنی در حوضچه ها و تماشای آبریزها و آبشارهای کوچک و بزرگ تنگه زیبای آب نوس و ...

چرا دوست دارم به این مکان پرهیجان و دیدنی سفر کنم؟

 • دره نوردی و رودخانه پیمایی، صخره نوردی و آب بازی و آب تنی در حوضچه ها و تماشای آبریزها و آبشارهای کوچک و بزرگ تنگه زیبای آب نوس

توضیحات تکمیلی برنامه

نوع تور : طبیعت گردی

منظور از تورهای طبیعت گردی

در این نوع سفرها محور اصلی سفر بر اساس بازدید از یک سایت خاص طبیعی و یا اقامت در دامان طبیعت میباشد. ناگفته پیداست که این نوع سفرها برای همگان مناسب نیست و به همین دلیل هم زمان و شرایط برگزاری و تعداد شرکت کنندگان نیز خاص می باشد.در اینگونه سفرها افراد بسیار علاقه مند به طبیعت و کسانی که تحمل شرایط سخت طبیعی (مانند: استفاده از دستشوی صحرایی در صورت لزوم، نبود حمام برای چند روز متوالی، پیاده روی های طولانی و ...) را دارند، شرکت کرده و تمام اصول طبیعت گردی با دقت تمام آموزش داده شده و رعایت میشوند. چراکه در سفرهای طبیعت گردی ویژه اصل بر سازگاری با طبیعت است و به همین دلیل نیز شرایط خاص به خود را میطلبد.

درجه سختی تور : درجه سه

منظور از تورهای طبیعت گردی با درجه سختی سه

این تورها جزء سنگین ترین تورهای طبیعت گردی البرزمن می باشد . در این تورها ممکن است روزانه بیش از 7 ساعت پیاده روی داشته باشیم و در طول این پیاده روی ها ممکن است شرایط سخت و هیجان انگیزی مانند : استقرار در طبیعت ، پیاده روی های سنگین به همراه حمل کوله و وسایل شخصی کمپ، صعود و فرود از شیب های نسبتا سنگین، غارنوردی های حرفه ای و ... را نیز تجربه کنید. لذا در این تورها به همراه داشتن تجهزات حرفه ای شامل : کفش کوهنوردی، کوله پشتی حرفه ای، چادر و کیسه خواب و سایر لوازم طبیعت گردی جزء الزامات می باشد.

قوانین تورهای طبیعت گردی

ویژگی شرکت کنندگان و قوانین تورهای طبیعت گردی

قوانین شرکت در تورهای طبیعت گردی :

1- ما طبیعت گردانی هستیم که جز با رد پا اثر دیگری در طبیعت بر جای نمیگذاریم و عکس تنها یادگاری است که از طبیعت بر میداریم.
2- ما در تمام طول سفر اصول ایمنی و حفاظت از جان خود را فراموش نکرده و آنرا کاملا رعایت میکنیم.
3- استفاده از هوای تازه، سکوت،آرامش طبیعت، یکی شدن با طبیعت و دیدن مناظر زیبای آن جزء اهداف مشترک همه ما طبیعت گردان میباشد.
4- ما اصول بهره مندی از خوراک سالم و مناسب طبیعت گردی را رعایت میکنیم.
5- ما تمام اصول سفرهای گروهی را رعایت کرده و از تصمیمات شخصی خارج از چارچوب گروه اجتناب میکنیم.

مدت تور یک روزه
تاریخ و ساعت حرکت 4 صبح جمعه 16 تیر ماه 1402
مبدا حرکت کرج - میدان شهید آجرلو (سپاه)
نوع وسیله نقلیه اتوبوس توریستی 40 نفره
وعده های غذایی یک وعده صبحانه، پذیرایی میان وعده، وعده نهار به عهده گردشگر میباشد
برنامه سفر

صرف صبحانه در مسیر، شروع پیاده روی از ابتدای تنگه و دره نوردی ، صخره نوردی و رودخانه پیمایی حدودا 6 ساعته همراه با آب بازی و آب تنی در حوضچه های بین مسیر و...

وسایل مورد نیاز یک وعده ناهارسبک، کارت شناسایی، یک دست کفش و لباس اضافه، صندل طبیعتگردی یا کفش ساقدار سبک ، کلاه و عینک آفتابی، آب و لیوان شخصی و غیر یکبار مصرف، دستکش ورزشی، زیر انداز انفرادی، تنقلات به صورت کاور شده و سایر لوازم فردی داخل کوله پشتی
نکات مهم

نکات مهم و قابل توجه:

 1. مسیر با ماشین حدود 5 الی 6 ساعت ( با احتساب توقف ها) می باشد.
 2. این تور با رودخانه پیمایی ، صخره نوردی و دره نوردی همراه بوده و نیازمند آمادگی بدنی می باشد.
 3. با توجه به پیاده روی حدودا 6 ساعته ( رودخانه پیمایی، صخره نوردی و دره نوردی) این مسیر لباس و کفش مناسب (صندل طبیعتگردی یا کفش ساقدار سبک ) همراه داشته باشید.
 4. این برنامه تلفیقی از دره نوردی، رودخانه پیمایی و بالا رفتن از مسیرهای سنگی و صخره ای است. افراد شرکت کننده در این تور می بایست کاملا از قدرت جسمانی رو به بالا برخوردار بوده و تجهیزات مناسب که مهمترین آن کفش مناسب است برخوردار باشند.
 5. همراه داشتن کفش و لباس اضافه الزامی است.
 6. با توجه به اینکه قسمت هایی از مسیر دارای ارتفاع می باشد، افرادی که در این تور شرکت میکنند نباید ترس از ارتفاع داشته باشند.
 7. باتوجه به اینکه تا اتمام پیمایش رودخانه ( به صورت رفت و برگشت - حدود 6 ساعت ) امکان صرف ناهار نیست همراه داشتن آب و تنقلاتی مانند خرما، شکلات ،شیرینی و ... به صورت کاملا کاور شده (برای جلوگیری از خیس شدن) و مهار شده روی کمر ( به هیچ عنوان در دست حمل نشود) برای استفاده داخل تنگه الزامی است.
 8. باتوجه به صعب العبور بودن مسیر و جدی بودن برنامه ، این برنامه مناسب افرادی با وزن بالای 90 کیلوگرم نمی باشد.
 9. با توجه به استفاده مداوم از طناب به همراه داشتن دستکش ورزشی در این برنامه به تمام همسفران توصیه می گردد.
 10. از پوشیدن کفش کوهنوردی خودداری فرمایید.
 11. از بردن وسایلی مانند گوشی و دوربین به داخل تنگه خودداری بفرمایید.
 12. همراه داشتن لباس مناسب فصل به تمامی همسفران در این تور توصیه می گردد.
 13. در صورتی که مقامات انتظامی یا جامعه محلی به هر دلیلی از ورود مسافر به مقصد ممانعت کنند، مسافر ملزم به تبعیت از دستورات بوده و هیچ گونه مسئولیتی بر عهده کارگزار نخواهد بود.
 14. تمام برنامه ها در صورت مساعد نبودن شرایط آب و هوایی، عوامل محیطی یا فنی و ... بنا به صلاحدید لیدر و مجموعه قابلیت جابجایی دارند.

چنانچه سفر به حد نصاب مورد نظر متناسب با ظرفیت آن نرسد، البرزمن مجاز به ابطال آن و موظف به استرداد وجوه دریافتی به مسافر می‌باشد.
• در طول سفر به همراه داشتن کارت شناسایی در هنگام اجرای تور و بازدید ها الزامی می باشد.
• در صورتی که مقامات انتظامی یا جامعه به هر دلیلی از ورود گردشگر به مقصد ممانعت کنند، هیچ گونه مسئولیتی بر عهده البرزمن نخواهد بود. در چنین شرایطی راهنما می تواند در صورت داشتن زمان لازم و شرایط مناسب، مسیر سفر را تغییر دهد و گردشگر ملزم به تبعیت از راهنما خواهد بود.
• برخی از جاذبه های گردشگری ایران محدودیت زمانی جهت بازدید دارند به این صورت که در روزهای خاصی از هفته تعطیل هستند، بنابراین بسته به تاریخ و روز سفر ِگردشگر این امکان وجود دارد که در برخی از پکیج ها، سایتی حذف و گشتی دیگر جایگزین آن گردد.
• برخی از سایت ها و جاذبه های مورد بازدید بکر در ایران دارای مسیرهای دسترسی دشواری هستند، بنابراین هنگام خرید تور، به نوع و درجه سختی پکیج انتخابی خود و نکات مربوطه آن دقت فرمایید.
• حفظ اموال و مدارک شخصی در طول سفر و اقامت در شهر مقصد به عهده مسافر بوده و در صورت مفقود شدن و یا صدمه وارد شدن به اموال، البرزمن هیچ مسئولیتی ندارد.
• رعایت پوشش طبق عرف و قوانین جامعه ایران اسلامی الزامی است.
• احترام گذاشتن به فرهنگ و آداب و رسوم مقصد الزامی است.
• در صورت بروز هرگونه مزاحمت، اخلال، رفتار خلاف شئونات اسلامی و ارزش های فرهنگی و بومی در طول سفر توسط گردشگر، راهنما موظف است ضمن گزارش مراتب به البرز من تصمیم لازم را در خصوص ادامه یا عدم ادامه حضور این مسافر در بقیه سفر اتخاذ نماید.
• رعایت اصول و موازین لازم در راستای رعایت پروتکل های بهداشتی الزامی است.
• همراه داشتن حیوانات خانگی ممنوع می باشد.
• ورود به حریم شخصی خانه های شهر مقصد ممنوع است.
• با خرید محصولات محلی به اقتصاد بومی مقصد خودکمک کنید.
• از ریختن زباله در معابر منطقه و سایت مورد بازدید خودداری فرمایید.
• جهت بازدید از سایت ها و مناطق مورد بازدید خود در مسیرهای مشخص شده قدم بگذارید.
• از آسیب زدن به طبیعت منطقه و اماکن مورد بازدید جدا خودداری فرمایید.
• مسافر می بایست در طول گشت کلیه ضوابط حاکم بر سفر را پذیرفته و در صورت وارد نمودن هرگونه خسارت به محل های اقامت، وسایل حمل و نقل و مکان های مورد بازدید، شخصاً مسئول پرداخت خسارت وارده خواهد بود.
• در طول سفر از شوخی های خطرناک اجتناب نمایید.
• هرگونه مشکلات و هزینه ناشی از عدم آمادگی جسمانی یا عدم آگاهی مسافر از وضعیت جسمانی خود و یا امراض احتمالی مسافر در طول سفر بعهده مسافر خواهد بود

قیمت برای هر نفر/ از

رزرو
کل:
تومــان 790,000
در حال حاضر در دسترس نیست
حرکت در
04:00:00
این تور درحال حاضر 40 نفر ظرفیت دارد

هنگام رزرو سوالی دارید؟ با ما در ارتباط باشید !

02634104 tour@alborzeman.ir Whatsapp پشتیبانی سوالات پیش از خرید
قوانین تور
 • از ثبت نام تا 30 روز قبل از سفر 5%
 • از 29 تا 15 روز قبل از سفر 10%
 • از 15 تا 7 روز قبل از سفر 20%
 • از7 تا 3روز کاری قبل از سفر 25%
 • از 3 تا 1 روز کاری قبل از سفر 40%
 • از 24 ساعت قبل و در صورت عدم حضور در سفر 60%