ییلاق سوباتان

مدت زمان: 3.5 روزه
مبداء : کرج
مقصد : سوباتان
تاریخ اجرا: 26 الی 29 اردیبهشت 1402
تجربه پیاده روی در ارتفاعات تالش و میان دشت ها و مراتع و گلزارهای وحشی تا رسیدن به روستای ییلاقی سوباتان، دامنه های روستای سوباتان، ارتفاعات جنگل لیسار و بلندای دره ساری داش، آبشار ورازان و ...

جاذبه های مورد بازدید:

 تجربه پیاده روی در ارتفاعات تالش و میان دشت ها و مراتع و گازارهای وحشی تا رسیدن به روستای ییلاقی سوباتان، دامنه های روستای سوباتان، ارتفاعات جنگل لیسار و بلندای دره ساری داش، آبشار ورازان و ... .. ...

 

چرا دوست دارم به این مکان زیبا و دیدنی سفر کنم؟

 • ییلاق سوباتان از سرسبزترین و زیباترین ییلاق های کشور است که در ۲۲ کیلومتری شهر لیسار از توابع تالش و در ۳۶ کیلومتری شمال غرب تالش قرار دارد.
 • سوباتان را بهشت اردیبهشت ایران می خوانند. گویی این منطقه خوش آب و هوا و فوق العاده زیبا، تابلوی نقاشی به وسعت چند هکتار هست که افراد روی آن قدم می زنند.
 • چشمه های گوارا و خنک، هوای پاک و مطبوع، چمنزارها و جنگل های انبوه این منطقه آن را به یکی از بهترین مکان ها برای گذراندن بهار و تابستان تبدیل کرده است.

مدت تور سه و نیم روزه
تاریخ و ساعت حرکت سه شنبه 26 اردیبهشت ماه 1402 ،22:00 شب
مبدا حرکت کرج - میدان شهید آجرلو (سپاه)
نوع وسیله نقلیه اتوبوس 32 نفره
وعده های غذایی

1 وعده شام، 3 وعده صبحانه،3 وعده نهار

شهرها و استان های مورد بازدید گیلان ، تالش
وسایل مورد نیاز

کارت شناسایی، در نظر گرفتن وعده های غذایی که به عهده گردشگر است، کیسه خواب، لباس مناسب فصل و گرم، پانچو یا بارانی، کفش مناسب طبیعت گردی، آب و لیوان شخصی و غیر یکبار مصرف، زیر انداز انفرادی، پاوربانک، دوربین، بشقاب و قاشق شخصی و سایر لوازم فردی داخل کوله پشتی

نکات مهم
 

نکات مهم و قابل توجه:

 1. مسیر با ماشین حدود 8 ساعت (با احتساب توقف ها ) می باشد.
 2. بهترین فصل اجرا: نیمه دوم اردیبهشت تا نیمه اول تیرماه
 3. در مسیر رفت و بازگشت حدود 2 ساعت نیسان سواری هیجان انگیز در مسیرهای ییلاقی و جنگلی خواهیم داشت.
 4. با توجه به پیاده روی ها لباس و کفش مناسب طبیعت گردی همراه داشته باشید.
 5.  گشت ها تماما پیاده روی بوده و حدود 2 الی 3 ساعت روزانه پیاده روی خواهیم داشت. در صورت استفاده از وسیله نقلیه محلی هزینه به عهده گردشگر می باشد.
 6. اقامت در خانه محلی به صورت گروهی می باشد. لازم به ذکر است خانه های روستایی دارای حداقل امکانات بوده، سیستم گرمایشی آن به صورت بخاری های نفتی و هیزمی بوده، نهایتا دارای یک سرویس بهداشتی و حمام می باشد. گردشگران باید جهت خواب، کیسه خواب به همراه داشته باشند.
 7. این خانه ها برق شهری ندارند. لذا همراه داشتن پاور بانک به همسفران عزیز توصیه می گردد.
 8. همراه داشتن لباس گرم (در صورت بارندگی همراه داشتن پانچو یا بارانی) به تمامی همسفران در این تور توصیه می گردد.
.

صبح حرکت

شب به سمت تالش حرکت می کنیم

خدمات تور

در این روز

ناهار
-
-

شام
-
-

اقامت
-
-

روز اول

در مسیر صبحانه را صرف کرده و به سمت ییلاق سوباتان مسیر را ادامه میدهیم. حدود 2 ساعت استفاده از ماشین محلی را داریم تا به ییلاق سوباتان برسیم پس از صرف ناهار به گشت در ییلاق پرداخته و بعد از صرف شام استراحت می کنیم.

خدمات تور

در این روز

ناهار
البرز من
خانه محلی

شام
البرمن
-

اقامت
البرزمن
خانه محلی

روز دوم

بعد از صرف صبحانه برای بازدید به سمت آبشار ورزان می رویم و سپس از دره زیبای ساری داش بازدید می کنیم و سپس به اقامتگاه بر می گردیم ناهار را صرف کرده و بعد از استراحت به پیاده روی در ییلاق می پردازیم و شب کنار آتش به شب نشینی می پردازیم.

خدمات تور

در این روز

ناهار
البرزمن
خانه محلی

شام
 گردشگر
-

اقامت
البرزمن
خانه محلی

روز سوم

بعد از صرف صبحانه سوار نیسان می شویم و حدود 2 ساعت نیسان سواری خواهیم داشت تا به اتوبوس برسیم و سپس به سمت کرج حرکت خواهیم کرد.
خدمات تور

در این روز

ناهار
البرز من
رستوران

شام
-
-

اقامت
-
-

 

• چنانچه سفر به حد نصاب مورد نظر متناسب با ظرفیت آن نرسد، البرزمن مجاز به ابطال آن و موظف به استرداد وجوه دریافتی به مسافر می‌باشد.
• در طول سفر به همراه داشتن کارت شناسایی در هنگام اجرای تور و بازدید ها الزامی می باشد.
• در صورتی که مقامات انتظامی یا جامعه به هر دلیلی از ورود گردشگر به مقصد ممانعت کنند، هیچ گونه مسئولیتی بر عهده البرزمن نخواهد بود. در چنین شرایطی راهنما می تواند در صورت داشتن زمان لازم و شرایط مناسب، مسیر سفر را تغییر دهد و گردشگر ملزم به تبعیت از راهنما خواهد بود.
• برخی از جاذبه های گردشگری ایران محدودیت زمانی جهت بازدید دارند به این صورت که در روزهای خاصی از هفته تعطیل هستند، بنابراین بسته به تاریخ و روز سفر ِگردشگر این امکان وجود دارد که در برخی از پکیج ها، سایتی حذف و گشتی دیگر جایگزین آن گردد.
• برخی از سایت ها و جاذبه های مورد بازدید بکر در ایران دارای مسیرهای دسترسی دشواری هستند، بنابراین هنگام خرید تور، به نوع و درجه سختی پکیج انتخابی خود و نکات مربوطه آن دقت فرمایید.
• حفظ اموال و مدارک شخصی در طول سفر و اقامت در شهر مقصد به عهده مسافر بوده و در صورت مفقود شدن و یا صدمه وارد شدن به اموال، البرزمن هیچ مسئولیتی ندارد.
• رعایت پوشش طبق عرف و قوانین جامعه ایران اسلامی الزامی است.
• احترام گذاشتن به فرهنگ و آداب و رسوم مقصد الزامی است.
• در صورت بروز هرگونه مزاحمت، اخلال، رفتار خلاف شئونات اسلامی و ارزش های فرهنگی و بومی در طول سفر توسط گردشگر، راهنما موظف است ضمن گزارش مراتب به البرزمن تصمیم لازم را در خصوص ادامه یا عدم ادامه حضور این مسافر در ادامه سفر اتخاذ نماید.
• رعایت اصول و موازین لازم در راستای رعایت پروتکل های بهداشتی الزامی است.
• همراه داشتن حیوانات خانگی ممنوع می باشد.
• ورود به حریم شخصی خانه های شهر مقصد ممنوع است.
• با خرید محصولات محلی به اقتصاد بومی مقصد خود کمک کنید.
• از ریختن زباله در معابر منطقه و سایت مورد بازدید خودداری فرمایید.
• جهت بازدید از سایت ها و مناطق مورد بازدید خود در مسیرهای مشخص شده قدم بگذارید.
• از آسیب زدن به طبیعت منطقه و اماکن مورد بازدید جدا خودداری فرمایید.
• مسافر می بایست در طول گشت کلیه ضوابط حاکم بر سفر را پذیرفته و در صورت وارد نمودن هرگونه خسارت به محل های اقامت، وسایل حمل و نقل و مکان های مورد بازدید، شخصاً مسئول پرداخت خسارت وارده خواهد بود.
• در طول سفر از شوخی های خطرناک اجتناب نمایید.
• هرگونه مشکلات و هزینه ناشی از عدم آمادگی جسمانی یا عدم آگاهی مسافر از وضعیت جسمانی خود و یا امراض احتمالی مسافر در طول سفر بعهده مسافر خواهد بود.

قیمت برای هر نفر/ از

رزرو
کل:
تومــان 4,450,000
در حال حاضر در دسترس نیست
حرکت در
22:00:00
این تور درحال حاضر 32 نفر ظرفیت دارد

هنگام رزرو سوالی دارید؟ با ما در ارتباط باشید !

02634104 tour@alborzeman.ir Whatsapp پشتیبانی سوالات پیش از خرید